Wpis z mikrobloga

Mam takie zapytanie do zarabiająco-pracujących Wykopków. Aktualnie pracuję na pełen etat, jednakże praca nie jest jakaś super męcząca, poza tym, że zabiera czas. W związku z tym po przyjściu z niej miałbym jeszcze ze 2-3h dziennie na jakąś dodatkową pracę np. zdalnie przez internet. Programować nie potrafię ( ͡° ͜ʖ ͡°) lecz obsługę komputera i sieci mam biegłą. Może ktoś sobie dorabiał jakoś zdalnie w ten sposób przez internet? Jeśli tak, to może podrzucicie jakieś pomysły? Oczywiście klikanie w reklamy za pół centa dziennie odpada, ale może coś innego? Od maja do września zależy mi na odłożeniu pewnej ilości pieniędzy, a wyjazd zagranicę niestety odpada.

#pracbaza #praca #pytanie #kiciochpyta #zarabianie #internet #polska
  • 19
@uirapuru: a co to #!$%@? reklama niziolku? kolega pyta o logiczne rozwiazanie to podaje mu jedno z lepszych, cennik wydaje mi sie 100 zl za godzne jest? skoro tak to daj chlopu 1 godzine na odpoczynek, zorganizowanie sie itd.
@halfmaniac: 2 tygodnie minęło od twojego postu ale odpowiem: jak umiesz corela i gimpa to może projektuj koszulki np. na teespring i sprzedawaj poprzez facebooka, najlepiej na rynek USA. Zajęcie niełatwe ale może zacząć przynosić niezłe pieniądze po kilku miesiącach. Ewentualnie projektuj je dla tych którze takie koszulki sprzedają. A tak na szybko to są mało etyczne metody, np. linki do cracków (nieprawdziwych) w zamian za płatną subskrypcję sms (dużo gimbazy