Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy używa ktoś syropów od Walden Farms? Polecicie jakiś sprawdzony smak? Chcę sobie kupić, ale badam grunt, żeby nie zamówić takiego, po którym się pożygam
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piesnababy: miałam ten ich dip czekoladowy i syrop karmelowy - syrop świetny i ma odrobinę takiego posmaku/zapachu kawy. Dip samodzielnie mi nie podszedł (ten ma taki "alkoholowy" posmak) ale jako dodatek, zwłaszcza do naleśników, był ok :) Natomiast słyszałam jeszcze całkiem sporo pozytywnych opinii o tych ich dżemach/galaretkach owocowych.
  • Odpowiedz
  • 0
@ssjfrytek a gdzie kupujesz te syropy? Planuję zamówić dwa opakowania czekoladowego dipu z sfd. Cenowo wygląda nieźle - 17 zł. No i obsługują paczkomaty, dzięki czemu dostawa też nie taka droga wyjdzie
  • Odpowiedz
@piesnababy: w 100g truskawek tylko 7 węgli, więc mogę sobie pozwolić. W--------m też sporo warzyw, ale nie wliczam ich wcale. 2 tygodnie za mną, jeszcze miesiąc. Mam nadzieję, że dam radę, bo sylwetka fajnie się zmienia praktycznie z dnia na dzień. Może trochę płasko przez brak glikogenu w mięśniach, ale potem jak się podładuje powinno być git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: coś jeszcze w---------z z takich rzeczy oszukańczych? Napoje zero, gumy do żucia, może inne produkty walden farms? Generalnie to przydałby się taki zbiór protipów jak sobie radzić na redukcji, żeby jakoś oszukiwać swój umysł i żołądek. Myślę, że jest to dobry pomysł na wpis albo nawet znalezisko, wielu osobom na redukcji pomógłby taki zbiór porad
  • Odpowiedz
@piesnababy: w sumie to nie mam żadnych game changerów. Syrop waldena + napoje zero i tyle. Jak ściąłem węgle praktycznie do zera i nie mam wyrzutów insuliny to głodu praktycznie nie odczuwam. Najtrudniejsze były pierwsze dni, teraz całkiem spoko.
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: a co sądzisz o 10g winogron i 10 g daktyli suszonych dziennie na vlcd? Da się to pogodzić, czy odpuścić sobie takie pajacowanie? Normalnie bym o tym nie myślał, ale mam z-------l na studbazie i mózg musi śmigać na full obrotach, a wyczytałem, że winogrona i daktyle to dobre źródło glukozy
  • Odpowiedz
@piesnababy: 30g węgli na VLCD jest dopuszczalne z obojętnych źródeł. Jak mózg mi drastycznie zwalnia i nie mogę zebrać myśli to sam wrzucam jakieś cukry proste. Póki co leci 1,5-2 kg tygodniowo z wagi i to po 3,5 miesięcznej redukcji w której zrzuciłem ponad 10kg. Nie ma co popadać w skrajności.
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: ułożyłem sobie plan żywienia na 3 dni i za każdym razem węgle oscylują w okolicy 50 g :/ ciężko zejść niżej, nawet w j------h 50g cebuli białej jest k---a 5g węgli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz