Wpis z mikrobloga

Mircy próbowaliście odzyskać konto w Rockstar Social Club? Jakieś porady?

Może zacznę od początku. Kupiłem w dniu premiery GTA V na pc w empiku. Miałem problemy z założeniem konta, więc założyłem na kuzyna maila, później pozmieniałem wsio na swoje. Pograłem ze dwa tygodnie i wywaliłem bo #!$%@? online. Teraz zachciało mi się pograć i próbowałem zalogować się na Social Cluba ale wyświetla mi się że konto zostało zablokowane z powodu dużej ilości niepoprawnych logowań. Odczekałem kilka dni, spróbowałem się zalogować i nadal ten sam błąd.

W między czasie się okazało że wcześniej nie mogłem założyć konta na swojego maila bo już miałem - nawet nie wiem skąd. Zalogowałem się na konto utworzone na swojego maila (bez gry) i zrobiłem ticket na support. Dołem dla chłopa wszystkie dane poprzedniego konta, klucz gry i tak dalej a ten fiutek mi odpisał, żebym się zalogował na tamte konto jeżeli chcę kontaktować się z supportem odnośnie tamtego konta. No #!$%@? mać.

#gtav #rockstar #gry
  • 5
@newerty: Miałem też przygodę z niby zablokowanym kontem z powodu dużej ilości niepoprawnych logowań, ale o dziwo na przeglądarkowego Social Cluba mogłem wejść normalnie tylko w grze pojawiał się komunikat. Napisałem ticket do supportu popisałem z nimi 2 dni co i jak to w końcu 4 dnia mogłem się dostać do gry. Więc próbuj dalej może się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Restin: @koziol87: No piszę to jakiś przygłupi Jędrzej P. wysyła mi wiadomości żebym się zalogował na swoje konto do którego jest przypisana gra (chłop tylko nie rozumie że to konto jest zablokowane).
@newerty: Spróbuj może po eng napisać do nich ja napisałem tak i tak od razu, po eng odpisał kto inny i dzień później ale no odpisał. Polski support był szybszy i mi pomógł.
@Restin: Właśnie jak dla Jędrka zagroziłem że napiszę na angielski support to postanowił przeczytać pierwszą wiadomość i nawet nie odpowiedział jakimś gównem na zasadzie kopiuj/wklej. Odblokował konto które z jakiegoś powodu nie odblokowywało się automatycznie po 24h i życzył mi miłej gry.

A tak na marginesie skoro już coś piszę to powiem, że polskie support'y zagranicznych marek naprawdę ssą. Mam wrażenie, że pracuje tam stado małp. Bez obrazy jeżeli ktoś z