Wpis z mikrobloga

W sumie wrzucę mój komentarz jako oddzielny wpis, bo cena gry jest dzisiaj tematem kontrowersyjnym.

Czy gra jest za droga? Owszem, cena nie jest najniższa, ale kupujesz raz i masz pewność, że kolejne postaci, mapy, tryby gry itp dostaniesz ZA DARMO. Nie będzie takiego rozdrabniania się na DLC/season passy jak przypadku np. Battlefielda czy innego CoDa, nie będzie też potrzeby grindowania lub wywalenia gotówki aby odblokować jakąś postać/broń (patrz chociażby LoL).

#overwatch
  • 14
@mojemacki oj nie, jak już odpalisz to nie skończy się na jednej partyjce. To jest jak LoL, grać może każdy, ale są i turnieje z milionami dolarów nagród, być może tu będzie podobnie.
@qqwwee: a operacje novy i abatur do trybu współpracy ? 70 zł za 9 misji na 20 min każda i 20 zł za nowego skina i skille dowódcy... moim zdaniem zmniejszenie szansy na dropa legendy ze skrzynek i sprzedawanie ich po 40 #!$%@? ojro to smutny żart przy grze za 200 zł.
@Vlang: grałem w open betę i właśnie kaszualowość rozgrywki sprawiła, że szybko się nudziłem, max. 3 rozgrywki i wyłączałem. Strasznie mnie też denerwowało to jak krótkie są rozgrywki, o wiele bardziej wolę gry w których rozgrywka trwa 30 minut do godziny, nie wiem może jak mocno stanieje to sobie kupię żeby pograć rankedy i tam może to będzie inaczej wyglądało. PS. czytałem że ELO ma być resetowane co miesiąc, trochę dziwny
@homoturpis: no normalne wystarczy zobaczyć openingi skrzynek średnio na 20 leci jeden epik a podczas closed bety legendy leciały jak szalone. Potrafiły mi wypadać w co 5 skrzynce a teraz na 20 żadnej. Zresztą to nie tylko moje zdanie wystarczy poczytać forum. Słabszy drop więcej ludzi kupi skrzynki za kasę. W grze za 200 zł nie skostumizujesz postaci no chyba że dłuuuuugim grindem. Niby nic ważnego ale mnie to boli.
a operacje novy i abatur do trybu współpracy ? 70 zł za 9 misji na 20 min każda i 20 zł za nowego skina i skille dowódcy...

@RivaTnT90: Nie wiem czy mówisz o Overwatchu, pierwsze słyszę o takich rzeczach

moim zdaniem zmniejszenie szansy na dropa legendy ze skrzynek i sprzedawanie ich po 40 #!$%@? ojro

Nie wiem czy ludzie już naotwierali od pierwszej w nocy tyle skrzynek by robić jakieś statystyki.
@qqwwee: mówiłem akurat o legacy of the void co nie zmienia faktu że ten dodatek do sc 2 kosztował 180zł.Także argument że raz się płaci trochę niepewny. Moim zdaniem postacie będą płatne albo będą wymagały długiego farmienia. Blizzard od pewnego czasu idzie w złym kierunku. Co chwilę jakiś skok na kasę, co dodatek to mniej kontentu, ceny coraz wyższe i tyczy się to wszystkich gier tego studia. Takie skiny i skrzynki
Moim zdaniem postacie będą płatne albo będą wymagały długiego farmienia


@RivaTnT90: Nie będą, bo mocno zaszkodziłoby to mechanice rozgrywki. Tu, w przeciwieństwie to LoLa, DOTA itp, możesz zmienić postać w trakcie meczy chociażby po to by skontrować jakiegoś bohatera przeciwnika. Gdyby ktoś nie miał dostępu do wszystkich postaci gra byłaby strasznie nie fair i Blizzard jest tego świadomy.

Skiny za acziki, levle, rangi ok ale nie z płatnych skrzynek.

No i
@qqwwee: Dla mnie implementowanie skrzynek za kasę do płatnej gry jest podejżane po cyrku z dodatkiem do starcrafta. W wowie to samo czyli pety i mounty dostępne za kase mimo posiadania abonamentu. W grze f2p rozumiem ale nie w pełnopłatnym tytule... chyba jestem poprostu za stary na takie zabiegi. Grę kupiłem, gra się fajnie ale coś mi tu śmierdzi na kilometr. Oczywiście nikt nie zmusza do mikrotransakcji ale z misjami do