Wpis z mikrobloga

#allegro #aliexpress hej chcialem kupić redmi 3 pro w wersji 32gb i z ciekawości sprawdziłem cenę na allegro i ku mojemu zdziwieniu tam można go kupić za 800 pln z wysyłką z polski a na Ali przez dhl jest 242usd czyli 920 pln. Jak to możliwe, kupili taniej hurtowo czy mimo dostawy z polski może się okazać że trzeba dopłacić vat.
  • 14
@SynJarka2: Czy ty jesteś pewny że patrzysz na dobre telefony? Przypadkiem nie popatrzyłeś na wersje NOTE?

Na ibuygou z wysyłka kurierem, 2 letnia gwarancja(częściowo w polsce) i ubezpieczeniem od VAT redmi 3 pro wychodzi za 196.50$.
@SynJarka2: To jest aktualnie jedna z najlepszych ofert. Wysyłka z Chin ale szansa na VAT bardzo małe bo masz specjalną opcje wysyłki. Do tego tu ci dodałem za 9.50$ ubezpieczenie od VAT, czyli jak coś to zapłacisz VAT a Ibuygou ci odda.

Jak masz zamiar brać to omijaj allegro moim zdaniem, bierz z Ibuygou bo masz szybko i bezpiecznie do tego płatność paypal. Ja czekałem na telefon 26h od wysyłki.
@SynJarka2: Kupony chyba do końca miesiąca, ale potem pewnie będą następne.

I czy da sie płacić przez przelewy24?


Nie da się, ale możesz zapłacić zwykłą polską karta przez paypala.
Jeśli masz czas i chcesz kupować dopiero za ponad tydzień to napisz na PW, napisze ci jak ogarnąć za darmo konto walutowe i kartę walutową wtedy zapłacisz za telefon dużo mniej.
@Andczej: Byłbym wdzięczny za info gdzie najlepiej taką kartę założyć. Ale wracając do mojego pierwwootnego pytania dlaczego nie alegro skoro cena ta sama a jeśli byłaby wysyłka z polski to nie powinno być extra vatu.