Wpis z mikrobloga

@rezoner: Kłuje w oczy to, że kółko pod postacią ma jakąś perspektywę (tj. jest spłaszczone nieco), a to pokazujące zasięg wybuchu już nie.

Ale gierka fajna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbielawski: Mnie też - ale nie bardzo wiem co z tym zrobić. Gra jest kompletnie płaska - logika widoku od góry - natomiast robi wrażenie kręconej z perspektywy. No i teraz - jakbym dał kółko spłaszczone to wszyscy płaczo, że są poza kółkiem a giną :D

@MirekLurek: Dzięki, profesjonalny komentarz!
  • Odpowiedz
@Zwanek: Nigdy tak nie traktowałem tego środowiska. Odpowiedziałem tutaj na setki pytań i prywatnych wiadomości z kategorii tworzenia gier pomimo, że jestem robotem i nie mam przerw od pracy :(

  • Odpowiedz
@CzczeSzatana: Nie ma - za skomplikowane sterowanie - możesz wejść przez przeglądarkę - ale można tylko biegać i atakować. Używaj lewej części ekranu do chodzenia - a na prawej tap i swipe, żeby atakować, turlać się i blokować.
  • Odpowiedz
@Sunriseq: O cie Florek! Dzięki. Długo szukałem co powoduje ten błąd teraz to już po nitce do kłębka.

@Cnrash3: Raczej wszyscy narzekają, że jest za dużo goblinów.... nawet jak nie ma ich w ogóle - tak bardzo ludzi denerwują :P
  • Odpowiedz