Wpis z mikrobloga

Już czuję, że będzie powrót depresji i #!$%@? nieźle...

Kto czytał moje poprzednie wpisy ten wie, że spławiłem jakiś czas temu dupę której nie tylko pomagałem w trudnym okresie po rozstaniu z facetem ale też próbowała mnie zwyczajnie uwieść. Kiedy jednak zacząłem jej się sprzeciwiać zaczęła mnie wyśmiewać w publicznych dyskusjach w grupie i miejscami kpić ze mnie. Mniej więcej do tego czasu byłem dość lubiany w grupie i jakakolwiek moja nieobecność na grupowym bieganiu powodowała poruszenie "Ejj, czemu Karola nie było", "Karol, wszystko gra? Czemu cie nie było? Smutno bez ciebie". Serio, byłem lubiany za poczucie humoru i koleżeństwo.

Niestety równocześnie z sytuacją którą Wam opisałem moja pozycja w grupie uległa diametralnej grupie. Wyraźnie kolejne osoby z którymi Magda umawiała się na wspólne wybiegania przestawały się do mnie odzywać, nikt się ze mną nie ustawi żeby wieczorem razem polatać po lesie - nawet na wiadomość nie odpiszą. Mało tego, jestem nagle jedyną osobą w grupie która nie dostaje dobrego słowa po udanym treningu - choć pomiędzy innymi to wciąż się dzieje.
Wiem, kwestią problematyczną jest też to, że robię wolne postępy, mam - a w zasadzie nie mam w ogóle już tarczycy i pochłaniam spore ilości leków. Choroba nie pozwala mi na osiąganie takich wyników jak inni jednak do tego czasu też nikt nie zwracał na to uwagi...

Jestem dziś psychicznie #!$%@?, podjąłem decyzję o wypisaniu się z grupy - pomimo, że była fejsbukowa to spotykaliśmy się bardzo często i wszyscy znaliśmy się osobiście. Na początku dzięki wyjściu do ludzi i jeżdżeniu na wspólne imprezy biegowe wyszedłem z paskudnej depresji a teraz czeka mnie powrót. Cóż, życie zatoczyło koło - ja znów naiwnie komuś pomogłem a na koniec dostałem kopa.

Mimo, że mam 33 lata nie daję sobie rady z nagłą falą ostracyzmu. Wiem jak Magda potrafiła obrabiać dupę swojemu ex i paru innym osobom. Próbowałem ją od tego odwodzić ale ona....
Nie dość, że w domu mam #!$%@? to jeszcze nie mam do kogo wyjść ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#depresja #bieganie #psychologia #oswiadczenie #gorzkiezale
  • 26
@xSQr:
Rozpowiedz, że namawiała cię do zdrady. Nie daj się tej szmacie zgnoić, działaj póki możesz. Na spokoju, rób swoje i rób jej ferment. Sama zaczęła wojenkę i ją przegra, bo to ty jesteś w porządku a nie ona. Wytrwałości bracie!
@xSQr:

wrzucającą atencyjne zdjęcia" a ja głupi próbowałem ją przekonywać, że nie może tak pochopnie oceniać ludzi i dlatego jest taka sfrustrowana ( ͡° ʖ̯ ͡°)

umów się z tamtą dziewczyną i pokaż jej wiadomość, nie zastanawiaj się tylko to zrób! zaufaj mi, tak trzeba robić i tyle, nie daj się ruchać od tylca