Wpis z mikrobloga

Miraski. Pytanie do starszych ciałem i duchem - potrzebuję dodatkowego źródła dochodu, w obecnej pracy mam mnóstwo wolnego czasu. Pomyślałem, że najlepszym pomysłem będzie dorobienie czegoś zdalnie. Nie mówię tu o etacie czy nawet połowie, chociaż byłbym w stanie to pogodzić - jestem w stanie przytulić chociażby trzy, cztery stówki miesięcznie.

Nie mam żadnych umiejętności odnośnie projektowania stron czy programowania - myślę, czy jest jakakolwiek możliwość dostania pracy zdalnej jako jakiś tester, klepacz danych? Czy może jednak w miesiąc będę w stanie nauczyć się robienia i stron i koszenia za to jakichkolwiek pieniędzy, chociaż w to wątpię. Nie mniej mam mnóstwo czasu i chęci do nauki.

Dobrze ogarniam komputer (chociaż laptop z którego korzystam nie jest szczególnie zrywny) i angielski. Co doradzicie? Szukać czegoś na pracuj.pl, jakieś inne serwisy?

#pracbaza #informatyka #praca #programowanie #webdev
  • 9
Czy może jednak w miesiąc będę w stanie nauczyć się robienia i stron i koszenia za to jakichkolwiek pieniędzy, chociaż w to wątpię


@peszmerd: Ostudzę Twój zapał. Z całym szacunkiem, ale jeśli startujesz od zera, to po miesiącu, to będą to tak gówniane kwalifikacje, że pracodawca raczej by dopłacał do "obsługi" Ciebie - czytaj byłbyś kandydatem na darmowego praktykanta/stażystę, a takich rzeczy nie robi się zdalnie, bo po pierwsze nawet będąc
@ppawel: zapał z tego żaden, dobrze rozumiem co masz na myśli. To bardziej macanie na ślepo czegoś, co mógłbym obsługiwać zdalnie, ew dzień-dwa w biurze. Pisałem o zajęciach które mi przyszły do głowy.
@szpieg_z_krainy_deszczowcow: Dorywczo to można co najwyżej reklamy roznosić po klatkach schodowych...
Jak jesteś zielony to szkoda twojego czasu. Po studiach informatyki (5lat) większość nie potrafi znaleźć w tym roboty a ty myślisz że po miesiącu znajdziesz ucząc się z kursów internetowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)