Wpis z mikrobloga

Wczoraj zdarzyła się wielka tragedia...


Na szczęście się sprężyłem i...


Wiedźmin 2 w porównaniu do swojej poprzedniczki oraz następczyni ma moim zdaniem jedną bardzo dużą wadę, która to trochę irytowała mnie do końca gry...


Zatem, witaj Wiedźminie 3 ( ͡ ͜ʖ ͡)

#wiedzmin #wiedzmin2 #wiedzmin3 #wiedzminmaraton
Pobierz
źródło: comment_Y56edga3kay4z0D14qbyhCuMnzns5IUO.jpg
  • 9
@Majster_2: Save się popsuł? Przecież Wiedźmin 2 (podobnie jak część pierwsza) nie nadpisuje zapisów gry - każdy zapis (również "szybki") to odrębny plik. Jeśli zepsuje się jeden, to zostaje 1000 poprzednich. W przypadku awarii, utrata postępu jest bardzo mała (do kolejnego save).

BTW: również nie strzymałem i przechodzę Wieśka 3 po raz kolejny. Mam nadzieję, że Krew i Wino bezproblemowo "wejdą" w świat gry i nie trzeba będzie przechodzić od nowa;
@jagoslau: Miałem po prostu tak, że zapisy dotyczące aktu II nie działały i jedynie, co mi działo to save z końca aktu I. Nie wiem dlaczego tak się stało. Musiałem zacząć akt II od początku i tyle.
@Majster_2: Rownież zaczynam W3 od nowa. Mialem nabite prawie 200 godzin na GoG-u (pod +serca) ale padł mi dysk a wraz z nim save :/ i kupiłem wersje na steam. Jak dotad 12 godzin i zaczynam czysicic Velen wiec nie wiem jak ja sie wyrobię do wtorku (do pracy chodzic trzeba).