Wpis z mikrobloga

Fajne autko za około 35k
rocznik min 2008, konie 140-200. Benzyna.
Nic wielkości stodoły tzn, w gre wchodzą hatchbacki, sedan, coupe.
Fajnie jakby takie autko miało ksenony.
Podoba mi się osobiście e90, alfa 159/giulietta, focus 3 (mam ale diesel, a jeźdze w sumie tylko po mieście i szkoda go troche)
Co polecacie ?
#motoryzacja
  • 22
@Maldo: ja mimo tego, że sam celuje w E60 to znowu polecam Citroena C5 III #nuda #ziew , mam tymczasowo (1.6 HDi) i micha się cieszy przy każdej przejażdżce.
Jakby był mocniejszy i automat to zostawiłbym go sobie.
@KeepCalm: kolego, mam teraz focusa 3 2.0tdci w dieslu i nie widzi mi się przesiadka na jakieś mulaste c5, dodatkowo znowu w dieslu :P Głównie mi chodzi o to żeby auto nie było w dieslu i dawało frajde z jazdy :P A C5 ze swoim zapewne mega mięciutkim zawieszeniem tych kryterii nie spełnia ;/
@Maldo: eno spoko, czaje - nie wiem jak koszty utrzymania i dostępność używek z mocniejszymi silnikami niz te standardowe 1.6 i 2.0 hdi.
Po prostu za tę cenę ta C5 wydaje mi się być bang for the buck w kilku kwestiach, na tyle, że w ciągu kilku ostatnich tygodni troche zmieniła mi się perspektywa na to czego chce od auta.

Szkoda, że teraz jak chcesz mocną benzyne w zasadzie w dowolnym
@KeepCalm: 140-200 to nie mocna, to odpowiednia :P
No i generalnie mirku ja młody jestem, żony dzieci nie mam, lubie sobie troche pośmigać, i nie chce mi się jeździć wielką kolumbryną po mieście :P
Troche mnie boli to że pewnie za moją foke w pl nie dostane dobrych pieniądzy bo jak patrze ceny to w niemczech te auta są dużo droższe...
Wgl orientuje się ktoś czy te wyliczenia z eurotaxu są
@Maldo: nie są.
Kilka tygodni temu napisałem crawler do allegro i przepuściłem go przez dużą część kategorii auto, dostałem średnie ceny i mediany każdego modelu, rocznika itp. Nie pokrywało się to z eurotax zbytnio.
Rozejrzyj się lepiej na allegro i otomoto samemu po ile ludzie wystawiają auta.

Co do podejścia do aut to jak najbardziej rozumiem, bo mam podobnie, ale zrobiłem troche kilometrów autami od 170 aż po 330 koni i
@KeepCalm: To żę się różni eurotax od WYSTAWIONYCH cen to wiem. Chodzi mi o realne ceny auta, bo w sumie dziewczyna jest agentem ubezpieczeniowym i kilku klientów mówiło że auto kupiło za identyczną cenę jaką im ubezpieczyciel na AC wyliczył ( a te dane chyba są z eurotaxu).