Wpis z mikrobloga

Kropki.

Przeczytałem wczoraj. Wnioski? Bardzo fajne przemyślenia. Ja osobiście odnajduję się w postaci autora w znacznym stopniu. Pozwala na zmianę, jeśli tego chcemy. W sumie, wszystko pozwala na zmianę, lecz tutaj mamy podane na tacy co jak jest postrzegane. Nie zgadzałem się w kilku tematach, mianowicie związkach i rozstaniach, reszty nie pamiętam. Ogólnie jest bardzo ciekawa.
Czyta się bardzo szybko. Skończyłem może w maksymalnie pięć godzin. Nie pamiętam. Wiem, że strony leciały jedna za drugą, pewnie wpływa na to styl, jakim została ona napisana.
Z chęcią kupiłbym kolejną, bo akurat Włodek jest fajną osobą, z fajnym charakterem i sposobem pisania.
Polecam.

#ksiazki #ksiazka #wlodekmarkowicz #czytajzwykopem
Pobierz
źródło: comment_Lmu8dT6YdHftBKq5SfGzixyv3azh7hjv.jpg
  • 15
@sylvvy: @Cesarz_Polski: @DobryProgramista: @laggeros: Doszła, dziś zacznę czytać. Zobaczymy co zaprezentował.

Co do Gonciarza to jego książki bym nie kupił (i tych co wyszły też nie mam), ale vlogi są całkiem w pytkę. Brakowało mi czegoś co mogę oglądać codziennie po polsku. Taka trochę pustka po Lekko Stronniczych. Jedynie Casey Neistat którego praktykuję w codziennej formie mnie zadowala, ale to po angielsku. ( ͡° ͜ʖ ͡
@sequel: ja tak samo. Lubię oglądać daily vlogi do jedzenia. :) przydałoby się więcej, ale inne nie spełniają nawet 10% wymagań, zwykle te vlogi to jakaś laska gadająca o tym jak sobie nowe ubrania kupiła w mega nudny sposób. Tak w ogóle to Rezi próbuje też daily vlogów. ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba wszyscy posłuchali Neistata :)