Wpis z mikrobloga

kto uznał że da się pogodzić studia dzienne i pracę na pełny etat?
ja xD
kto wychodzi za 8 minut, żeby być na siódmą i mieć tylko godzine do nadrobienia jutro, zamiast wstać se o której chce bo zajęcia na 15?
ja xD
ale jakoś lubię pracować... póki co, bo dopiero trzy tygodnie na pełnym etacie. fajniejsza opcja niż wcześniejsze dorabianie na ulotkach/inwentaryzacjach oraz wspaniałe bezpłatne praktyki xD

#oswiadczenie #pracbaza #studbaza
  • 18
@Mr_Przemyslaw: ale na poczatku na pewno tez narzekales i byles z siebie dumny ze zaczales #!$%@?!
@MatiBicek: takie male korpo. Robota przed kompem. Wazne zeby miedzy 7:00 a 17:30 wyrobic 8h wiec da sie.dogadac ze raz ide na 6 a raz na 10 poki studiuje. +plan zajec mam tak ze mam albo na rano albo na popoludnie. Podobno w sesji bede mogl czesc pracy zdalnie robic ale moja przelozona poszla
@cactooos: Ciekawi mnie właśnie co to za gównostudia gdzie można sobie tak chodzić U mnie było normalnie koło 15 przedmiotów, praktycznie 8-12 godzin dziennie na uczelni z czego średnio 4 godziny dziennie obowiązkowe, lub na tyle ważne że nie chodząc i tak można było sobie odpuścić ten przedmiot. Albo bym robił studia 15 lat, albo by to było niemożliwe pogodzić nawet PÓŁ etatu.
Nie wspominając że bez studiów i tak w
@grooles_: Nic nowego, mój różowy już 2 lata tak ciągnie pracę i studbazę dzienną. Wszystko da się pogodzić o ile jesteś wytrwały. A studia to filologia germańska, żeby nie było, że jakaś turystyka czy inny gównokierunek ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pijanstwo: No dobra, myślałem bardziej o technicznych studiach. Ale jak ktoś naprawdę studiuje i zdobywa wiedzę to i tak ciężko mieć czas na pracę. Pełen etat nie ważne gdzie przy dowolnych studiach które mają jakąkolwiek wartość odpadają, jak chce się studiować, a nie "zakuć, zdać, zapomnieć" to czasu MOŻE wystarczy na pół etatu i to maksimum. Mało gdzie zatrudniają na pół etatu i to osobę bez studiów. Studiując prawo, można gdzieś
@grooles_: Spoko ja tak juz jade od prawie 2 lat. Teraz doszly mi praktyki wiec wracam I nie jestem w stanie nic zrobic tylko spie.. Jak slysze 'zobaczysz co bedzie po studiach' to chce mi sie smiac... Powodzenia;)
@FantaZy: ostatni semestr gownokierunku. Jasne ze na poli/wumie bym nie dal rady. Tu na koniec mam raptem 8 przedmiotow poustawianych tak ze zajecia sa na 8 albo na 15 + wczesniej nie wykorzystalem zadnej nieobecnosci to mozna podzialac.

Szanuje was ktorzy tak cisniecie. Ja tak nigdy nie robilem wiec i tak jestem z siebie dumny. Akurat w mojej grupie 3 osoby cisna na pelny etat(ale tez w weekendy) reszta to złe