Wpis z mikrobloga

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Heniek nie był żadnym gladiatorem xD tym bardziej Alex ale mniejsza o to. A o tym że on mało osiągnął i że nie strzela dużo ani nie asystuje to przestałem czytać xD a po przeciętniaku to prawie konto usunąłem. Piłka nie opiera się tylko na takich #!$%@? bez techniki
  • Odpowiedz
henry taki ucziwy, ze wywalil irlandie bezczelnie strzelajac gola reka w barazach xd
W pilce sa za duze pieniadze do zgarniecia i kazdy bedzie po trupach lecial do celu takie sa fakty.

Chcecie sportu dzentelmenow to wlaczcie snookera albo cos w tym stylu tam kolesie sie sami do faulow przyznaja jak sedzie nie widzi.
  • Odpowiedz
@fortheworld: Myślę, że mega bym go lubił za tańczenie z piłką i fantazje na boisku, gdyby nie to jego pajacowanie. Gość jest megalomanem, do tego buja się w duecie z największym #!$%@? i pajacem piłki nożnej Danim Alvesem. Gorzej być nie mogło. A na boisku? Nurek, co chwile leży, ewentualnie jakieś chamskie zachowanie i rzucanie się do gardła innym zawodnikom często bez powodu. Gość ma spokojnie talent do tego, by
  • Odpowiedz