Wpis z mikrobloga

656618 - 4 - 9 - 84 - 100 = 656421

Rowerowy weekend :D Co za pogoda! ()
Sobota (84km) - trasa na południe od #stalowawola, cel: Krzeszów (po drodze Ulanów i Rudnik). Towarzystwo: @poco-mifejsbuk.


Niedziela (100km) - trasa na północ od #sandomierz, cel: Gliniany (po drodze różne nierzadko ciekawe atrakcje). Towarzystwo: Bike Equipa Sandomierz.


No i piątkowy pracozakupodom.

W tym tygodniu to już 285km!
#rowerowyrownik #100km
Pobierz
źródło: comment_cJBXoRC84vaQstZVTnLLhay60psclmJF.jpg
  • 19
@faramka: normalnie Warszawa (profesjonalny słoik), tylko właśnie przyjeżdżam do Stalowej i planuję trochę pohasać.
Nigdy z trasami nie miałem tam problemu, ale od kiedy natworzyli DDR to po prostu nie wiem gdzie jechać, żeby tego nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kebobi: szosa czy może być nawierzchnia niekoniecznie asfaltowa? Bo na tej trasie do Krzeszowa, co zrobiliśmy w sobotę, jest trochę piachu na polnych/leśnych ścieżynkach. No i w zasadzie większość moich tras jest mieszana, jeśli chodzi o nawierzchnię.
W zeszłym roku zrobiliśmy asfaltową setkę na południe od Stalowej: https://www.strava.com/activities/399102883
Nooo i oczywiście ze Stalowej możesz przyjechać do Sandomierza, żeby nie jechać cały czas główną (jazda DK77 to samobójstwo), to wyjdzie pewnie ok.
@metaxy: a wiesz już, kiedy będziesz jechał? Chociaż tak mniej więcej? W sumie to jak się tak zastanawialiśmy z @poco-mifejsbuk, to może być to nie być weekend - chętnie weźmiemy dzień urlopu w środku tygodnia. A w sezonie letnim to "ciągle coś" w weekendy (plany są na góry, rowery, kajaki).
a wiesz już, kiedy będziesz jechał?


@faramka: Start 12 czerwca najpewniej, a Wasze okolice koło 5-10 lipca o ile wystartuję na zachód. Początkiem czerwca będzie ostateczna wersja.

chętnie weźmiemy dzień urlopu w środku tygodnia

Bardzo miło mi to słyszeć.