Wpis z mikrobloga

Dziękuję sporej grupie #!$%@? życiowych, że skutecznie obrzydzają mi tag #got który dotyczy jednego z niewielu seriali które śledzę od początku i który mi się podoba, tagu pod którym kiedyś można było znaleźć ciekawe rzeczy związane z sagą "Piesni lodu i ognia" i normalnie z osobami o podobnym podejściu do mojego, powymieniać opinie i ciekawostki dotyczące #graotron

Obrzydzają mi go poprzez swoje #!$%@?, które objawia się spoilerowaniem każdego odcinka, bo to takie śmieszne hehehyhyhy. Patrzcie jaki jestem #!$%@?, bo napiszę ludziom którzy obejrzą odcinek później niż ja, co się w odcinku wydarzyło. No #!$%@? mistrz humoru, karuzela śmiechu.

Dziękuję że sprawiliście że tag ten wrzuciłem na czarną, bo to co się tam pod tym tagiem #!$%@? to aż szkoda pisać.

Do tych wszystkich pseudo zabawnych #!$%@? wykopowych:

Obyście zgnili samotnie w sztumie z odwodnienia, w męczarniach, z osteoporozą i wyciętymi gałkami ocznymi oraz językiem, zawieszeni nad ogniskiem, nabici na palu wysmarowanym kwasem siarkowym i posypanym solą.

#niepopularnaopinia a może #popularnaopinia #oswiadczenie #seriale #gameofthrones
  • 26
@reneq16

Specjalnie nie czytam, klikam z automatu w powiadomieniach. Naiwny Ja. Na szczęście dziś się miarka przebrała i powiadomień nie będzie.

@Gixaar

możliwe ale zupełnie wypadło mi z pamięci że miałem ten tag w obserwowanych (z wcześniej wymienionego powodu) Naprawiam ten błąd i już jest na czarnej.
@shaun_the_sheep: Koneser nie, człowiek który czytał wszystkie części książek, plus historię Westeros i co nieco się orientuje a nie ogląda serialu tylko dlatego że jest na to Hype/moda.

Przynajmniej nie jestem #!$%@? i nie spoileruje.

Na szczęście jest jeszcze westeros.pl i tam są normalni ludzie z którymi można powymieniać informacje.

Ale ty i tak napiszesz że mam ból dupy albo kija w dupie bo to najczęściej używany tekst na mirko kiedy
@Namarin: Ja nie płaczę z powodu wymyślonego problemu. Ludzie chcą dyskutować o obejrzanym serialu zaraz po jego obejrzeniu i jest to coś bardzo naturalnego. To, że tobie to przeszkadza ponieważ oglądasz później jest wyłącznie twoją winą, więc nie rzucaj się do pozostałych ludzi.

Normalną praktyką jest wrzucenie wszystkich tagów związanych z #got na czarną listę i wchodzenie na nie gdy jest się gotowym do dyskusji i nadrobi się zaległości. A nie
@Joz

niespotykane jak dotąd wyżyny żenady i #!$%@?.


to nie rozróżnianie celowego spoilerowania odcinku z wycieku, dla zrobienia komuś celowo na złość od dyskusji ludzi zajawionych tematem.

I wcale nie płaczę, wyrażam swoją opinię. Tego tez nie rozróżniasz.
I wcale nie płaczę, wyrażam swoją opinię. Tego tez nie rozróżniasz.


@Namarin:

Do tych wszystkich pseudo zabawnych #!$%@? wykopowych:


Obyście zgnili samotnie w sztumie z odwodnienia, w męczarniach, z osteoporozą i wyciętymi gałkami ocznymi oraz językiem, zawieszeni nad ogniskiem, nabici na palu wysmarowanym kwasem siarkowym i posypanym solą.
Joz - > I wcale nie płaczę, wyrażam swoją opinię. Tego tez nie rozróżniasz.

@Namar...

źródło: comment_uBmTWH2pwscSBI3BxlhZ6GOBfz5am0LY.jpg

Pobierz
@Gixaar:

To az takie niemożliwe powstrzymać się od przeglądania tagu od momentu premiery do czas aż obejrzysz?


Tylko ja np. się nadziałem na spoiler w liście powiadomień a nie przeglądając tag, bo koleś napisał krótki wpis:

#gameofthrones w Hodor ginie #graotron #gameofthrones


Więc gdy otwarłem listę, odruchowo to szybko przeczytałem :/
Nie rozumiem jak na reddicie, w tak dużej społeczności ludzię potrafią się szanować siebie nawzajem a tu jest tak wiele
@Chanandler: Ty, ale Ty to jednak bystry jesteś jak Hodor, kufra mać.

Tobie jak spoljeruja to chu... i cha... zjeby z łapą w gaciach ale piszesz do mnie i mi spojlerujesz. Super logika .... sam sobie uzupełnij te kropki.

Gx
@Gixaar: sam też chyba nie jesteś bysty

To az takie niemożliwe powstrzymać się od przeglądania tagu od momentu premiery do czas aż obejrzysz?


Po co wszedłeś w ten tag zatem i ten temat? Mogłeś się powstrzymać przecież...
@Chanandler: Nie, no, jednak widzę że Hodor to członek Mensy w porównaniu.
Skąd ta myśl że wszedłem w tag? Napisałem do gościa, bo nie rozumiałem w czym ma problem. Rozumiesz, czy musisz sobie do tego najpierw komiks rozrysować flamastrami z komunii?

japrdl, co za mózg...

Gx