Wpis z mikrobloga

Moje poglądy polityczne:

Siły zbrojeniowe: wydatki w okolicach 5% PKB a nie 2. Jak najszybsze wprowadzenie broni atomowej do naszego arsenału, po to żeby każdy rusek, który nadepnie na nasza granicę widział, że być może przegramy ale przy okazji Moskwa zostanie zmieciona z powierzchni Ziemii.

Gospodarka: prosta danina typu 25% PIT i za to mamy już emeryturę obywatelską + podstawową opiekę zdrowotną. Podatki od zysku wypracowanego w Polsce mają być płacone w Polsce albo won z kraju.

Społeczeństwo: zasiłki tylko dla tych niezdolnych do pracy. Aborcja z budżetu państwa do 3 miesiąca ciąży w przypadku gwałtu/uszkodzenia płodu/zagrożenia dla matki. Dla pozostałych refundacja tylko pod warunkiem poddania się sterylizacji ponieważ jak ktoś chcę usunąć dziecko z powodów finansowych/widzimisię to nie powinien mieć dzieci nigdy. Prywatnie bez przeszkód (do 3 miesiąca).

Edukacja: liceum płatne, technika i zawodówki państwowe, wszelkie nieścisłe kierunki studiów płatne (filozofia, politologia, socjologia itp.).

Kultura: do likwidacji. Prywatnie dobra sztuka sama na siebie zarobi.

Dyplomacja: 100% obrony interesów Polski bez względu na historię i poprawność polityczną.

Więziennictwo i wymiar sprawiedliwości: 0 więzień. Tylko obozy pracy. Przywrócenie kary śmierci za najcięższe zbrodnie + zdradę stanu. Za mniejsze przestępstwa wysokie grzywny i odszkodowania. Zdekryminalizowanie przestępstw bez ofiar (np. spożywanie narkotyków).

#polityka
  • 7
O kierwa, zdawało mi się, że widziałem debila...
Dobrze mi się zdawało. Widziałem debila...

Jak najszybsze wprowadzenie broni atomowej do naszego arsenału, po to żeby każdy rusek, który nadepnie na nasza granicę widział, że być może przegramy ale przy okazji Moskwa zostanie zmieciona z powierzchni Ziemii.


XDDDDD

Gospodarka: prosta danina typu 25% PIT i za to mamy już emeryturę obywatelską + podstawową opiekę zdrowotną. Podatki od zysku wypracowanego w Polsce mają być