Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam,
jestem w trakcie wychodzenia z przegrywu i mam mały dylemat. Poznałem fajną dziewczynę, rozmawiałem z nią chwilę, dodałem do grona znajomych do tego momentu wszystko szło idealnie, ale teraz zaczęły się schody ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Nie mam czasu na prowadzenie jakichś słabych rozmów na facebook'u. Idealnym dla mnie rozwiązaniem jest wysłanie jednej jedynej wiadomości, z pytaniem czy wyskoczy na kawę/ciastko/piwo/wino lub cokolwiek innego. W tym momencie narodziło się pytanie, lepiej napisać bezpośrednio o co mi chodzi, czy zaczynać jakieś #!$%@? rozmowy na tematy z dupy i dopiero potem zaprosić? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#podrywajzwykopem #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Solitary_Man
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
OP: @ameliniowyguzik: Niestety numeru nie mam.

Mam pomysł gdzie ją zabrać itp. Bardziej interesuje mnie to jak wygląda z perspektywy kogoś obcego, gdy ktoś piszę jedną jedyną wiadomość typu: Cześć byliśmy tu i tu może wyskoczysz ze mną na ... Bo niestety ziomki śmieszki, mówią że lepiej zacząć od jakiegoś tematu z dupy, porozmawiać trochę i dopiero wtedy zapraszać.
A ja się upieram, że jednak lepiej prosto z mostu powiedzieć
Anon: > Poznałem fajną dziewczynę, rozmawiałem z nią chwilę, dodałem do grona znajomych do tego momentu wszystko szło idealnie, ale teraz zaczęły się schody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie, to żadne schody. Schody to dopiero będą, jak po dwóch udanych (i to dla obu stron) spotkaniach ona cię zacznie ignorować (w zasadzie bez żadnej przyczyny). Nie przejmuj się tyle na zapas. W mojej ocenie najlepszą poradę dał