Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, lvl 22, dobre 8/10. #niebieskipasek #zwiazki #zdrada
Miałam faceta za którego rękę bym dała sobie odciąć. On miał raj na ziemi, bo miał wszystko tego czego chciał. Obiadki, śniadania, sex, dobre relacje z teściową, niespodzianki, wsparcie, wspólne pasje, brak ograniczania. I pach! Nagle wszystkie oznaki #zdrada. Wypierania nie było końca. Zerwał. Dowiedziałam się o Karynie. Na szczęście upadło to po miesiącu. Modlę się oto aby żałował..

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Solitary_Man
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: 'nowe' zawsze wydaje się lepsze, bo po prostu nie zna się jeszcze wad nowopoznanej osoby która też pewnie prezentuje się z jak najlepszej strony. Pytanie tylko ile to wszystko wytrzyma, zanim znowu jebnie. ;) Współczuję, bo musisz czuć się okropnie - zwłaszcza po takim zaangażowaniu w związek. Ale nie sądzę, by Twój były niebieski ułożył sobie życie ze wspominaną Karynką. Ani tą, ani kolejną, jeżeli ma tendencje do skoków w
@AnonimoweMirkoWyznania: teraz tylko ważne żebyś i ty nie zamieniła się w niego i nie robiła glupot

olej go, on będzie próbował być może do ciebie wrócić, wtedy nie pakuj się w to na nowo

jak chcesz mu zrobić w jakiś sposób na złość, to zrobisz to układając sobie życie bez niego
heheszki: jaką teściową? to ty żona level 22? I skąd wnosisz, że jesteś 8/10? :D
naucz się tego, że jeśli ktoś jest ładny to nie znaczy, że "niezdradzalny" skoro Cheryl Cole, jedna z najśliczniejszych babek była zdradzana to każda moze być, trochę słabe z twojej strony, że go wzięłaś po tym wszystkim i jeszcze "obawiasz sie" czy żałuje...zależy ci na kimś kto miał cię w doopie i wsadziłswój bezniz w inną
OP: @MissCthulhu
Zapierał się, tkwiłam w nadziei bardzo długo, że to nie zdrada. Dzięki za miłe słowa!

Do Anonimowego: broń boże mi na nim nie zależy. Jedynie mocno to przeżyłam. Kiedy dowiedziałam się o zdradzie, kontakt od razu został urwany. On starał się tłumaczyć, ale fakty były niezaprzeczalne.

@vasil nie rozumiem Twojego wpisu :p
Tak się chciałam pożalić przed światem. Anonimowo można!

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez
OP: @vasil -Właśnie nie w tym rzecz. Potrafię obiektywnie ocenić sytuacje. Nie jestem osobą nudną, zawsze dusza towarzystwa i wielu ludzi ceni sobie kontakt ze mną.
Chyba po prostu w dupie się poprzewracało... Najgorsze jest to, że teraz fajnych #niebieskipasek jest naprawdę mało!

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Magromo