Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, korzystał ktoś z Was z usług seksuologa?
Od zawsze mam problem z przedwczesnym wytryskiem, ostatnio rozstałem się z dziewczyną - twierdziła, że to rozumie i jakoś dawaliśmy radę, chociaż jestem pewien, że był to jeden z powodów dlaczego nie wyszło. Mniejsza o to.
Nie mam problemu z poznawaniem nowych dziewczyn, ale mam blokadę - poznam fajną dziewczynę, będziemy chcieli przejść etap dalej i iść do łóżka i skończę po kilku ruchach.
Dlatego podjąłem decyzję żeby iść do seksuologa. W internecie poczytałem, że to w sumie dość rutynowe leczenie. Dostanę leki opierające się na #ssri i z czasem będzie coraz lepiej. Ktoś miał styczność z takim leczeniem?
Piszę tu z nadzieją, że ktoś też się zmagał z tym problemem, ale chyba nawet bardziej po to żeby dostać od Was kopniaka i zacząć z tym walczyć.
#seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Solitary_Man
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 5
może lepiej zacząć od psychoterapii lub rozmów z psychologiem, poza tym psychiatra może przepisać leki, a nie psycholog/seksuolog. Lepiej zabrać się od strony psychiki, a potem jak to nie zadziała, to zabrać się za leczenie, bo leki sa objawowe, lepiej znalezc przyczynę i się tego pozbyć na stałe :)