Wpis z mikrobloga

#wroclaw #patologia
Pominę dość tajemniczą i budzącą wątpliwości śmierć Igora.
W dni zdarzenia pod komendą zebrali się najbliżsi chłopaka. I, o dziwo nie było tam żadnej patologii. Byli tam raczej tacy studento-hipsterzy, a nie jakieś dresy z FASem na ryju.

Jednak już następnego dnia sprawę podłapała okoliczna patologia i zaczęła robić "zadymy" w związku ze śmiercią chłopaka. Szkoda tylko, że 90% tych ludzi nie ma z nim nic wspólnego, pewnie do teraz nie wiedzą kto to jest. Po prostu chcą wyrazić swoją śmieszną, wyimaginowaną nienawiść do policji wycierając sobie mordy zmarłym. Nawet rodzina (w wywiadach wyglądają bardzo normalnie, żadna patola) prosiła o spokój, jednak patola nie zareagowała- muszą się bawić, mają swoje dni. No bo przecież ojciec siedzi za dziesionę, brat za kradzież auta, a Matiego to zła psiarnia spałowała po meczu. Obrzydliwe. Nikim się tak nie brzydzę jak tym śmieciem ludzkim czyt. polską patologią.

Tak, mam ból dupy o to, że taki element społeczny oddycha tym samym powietrzem co normalni ludzie.
k.....i - #wroclaw #patologia 
Pominę dość tajemniczą i budzącą wątpliwości śmierć I...

źródło: comment_XFCa8LjDCzoEXd07UzyeNmcYVY86rLD6.jpg

Pobierz
  • 65
@komitet_figli: Bo patologia żyje z dnia na dzień, nie ma poczucia odpowiedzialności, normalni ludzie zazwyczaj planują dziecko, czy dadzą radę je wychować i zapewnić mu odpowiedni byt, a patologia, no cóż :
" Hej Karyna dajo 500 +, chodź zrobimy sobie Bradleya a potem może Dżesike i będziemy mieli tysiaczka za nic hehehe"
I właśnie takie patusy tam głównie robią burdy pod tym komisariatem bo wyczuli, że mogą #!$%@?ć kamieniami w
@komitet_figli: Przeraża mnie ta sytuacja. Żadnego szacunku dla rodziny zmarłego, żadnego protestu, tylko wyzywanie policji, rzucanie w funkcjonariuszy przedmiotami, czy słynna już akcja z gazem. Przeraża mnie to, że nie ma w nich żadnej refleksji, żadnej chęci oddania szacunku martwemu chłopakowi. Tylko #!$%@?ć się, pić piwo i krzyczeć jaka to policja niedobra, bo zatrzymuje tych "manifestantów".
Ogólnie mam o takich ludziach podobne zdanie, jednak co by było gdyby takie rzeczy się nie działy? Uważam ze wtedy policja czułaby się bezkarna, o wiele więcej spraw zostałoby przemilczanych
strzelać bez ostrzeżenia i celnie, strata dla społeczeństwa żadna, a nawet zysk


@mister_pink: Masz odznakę populisty numer jeden xD Nadawałbyś się do ustrojów komunistycznych, lubisz jak wszystko jest trzymane za mordę. A potem idzie twoja manifestacja, twoja manifestacja jest spokojna, ale dla przeciwnej strony i tak jesteś sebixem, debilem - bo jesteś ich przeciwnikiem i są za tym, aby do ciebie strzelać (w końcu we Wrocławiu już strzelaliśmy to czemu nie).
I wiecie o co jeszcze mam ból dupy?
O to, że normalni ludzie chorują na nowotwory i inne, gorsze syfy, a ta patola jest zahartowana i nic, #!$%@?, nic jej nie rusza.

Normalni ludzie czasem lata starają się o dziecko, a patologia mnoży się jak króliki, #!$%@?.

@komitet_figli: masz bardzo wyrafinowane słownictwo ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie, mam zdrowy rozsądek.


@mister_pink: Dopóki cię ktoś nie odstrzeli bo w jego mniemaniu byłeś taki czy owaki a reszta przyklaskiwała. Czasem zobacz coś dalej niż koniec swojego nosa. Kolejna sprawa, twój zdrowy rozsądek nie podpowiada ci, że lepiej kontrolować burdel niż mieć pogrom na głowie, prawda? Strzelanie to jest już kompletna ostateczność, pokazanie że sobie nie radzą z opanowaniem sytuacji innymi metodami. Tak samo sebki pokazują, że poza pięści niczym
No, policja szczególnie lubi odstrzeliwać ludzi którzy nic złego nie robią. Skąd wziąłeś swoją logikę? Z paczki płatków śniadaniowych?


@mister_pink: Napij się kawy bo mózg ci nie działa. Chodzi o precedens i uprawienia, które mogą być nagminnie używane w sytuacjach tego niewymagających. Na marszu niepodległości też ludzie się nie #!$%@?ą między sobą i kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy nie rusza na policję, a jakoś wytyczne są takie, że można być przypadkiem spałowanym
@XpedobearX:

W poważnym państwie o nazwie Stany Zjednoczone Ameryki Północnej jakoś nie podzielają twojego toku rozumowania tylko rozprawiają się z bandytami bez ceregieli. Ten ziomek który sikał gazem po oczach policjantów tam dostałby ostrzegawczą kulkę w nogi co najmniej i nikt by nie płakał że to niedemokratyczne.
Piszesz zupełnie od czapy o marszach niepodległości itp. a ja mówię o bezwględnym przeciwstawianiu się jawnemu bandytyzmowi - jeśli policja bez powodu pacyfikuje jakieś
W poważnym państwie o nazwie Stany Zjednoczone Ameryki Północnej


@mister_pink: Tym w których mają w dupie obywateli masowo ich śledząc i podsł#!$%@?ąc? xD Tym, w którym kręcą się masowe szwindle na cały świat, w tym które prowadzi podejrzane ruchy wojskowe na całym świecie? Tym, które mówi całemu światu jak nono jest wyrządzanie krzywdy mają samemu to w dupie? Obrazek z Hollywood guzik mnie interesuje.
Nie, tym którzy są wzorcem demokracji światowej ( )


@mister_pink: Chyba dla ciebie i mediów xD

Piszesz zupełnie od czapy o marszach niepodległości itp. a ja mówię o bezwględnym przeciwstawianiu się jawnemu bandytyzmowi - jeśli policja bez powodu pacyfikuje jakieś pokojowe marsze to jest oczywiście skandal ale jeżeli pałuje sebiksów pryskających im gazem po oczach albo rzucających kamieniami to jest to jak najbardziej prawidłowa reakcja.


Ale
tyle lat żyje i nie udało mi się dostać za darmo... coś chyba źle robię. Za to mój sąsiad Seba dostał w mordę, mimo że pili piwo na placu zabaw i mieli zioło, to uznali że będzie dobrym pomysłem postawić się 3 rosłym policjantom w mundurze. No, ale na osiedlu było, że policyjna #!$%@? gnębi dobrych chłopaków.


@boguchstein: O czym ty człowieku #!$%@?. Chodzi mi o potencjalne skutki takich decyzji jak