Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś kiedyś jeszcze postanowi narzekać, że #slaskwroclaw nie wprowadza do drużyny młodych zawodników, to polecam przejść się na mecz rezerw. Wczoraj byłem na tym całym finale Dolnośląskiego Pucharu Polski i to co zobaczyłem utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest dramat jeżeli chodzi o młodzież. Przybylski coś tam się starał szarpać, Bartkowiak bez formy po kontuzji, ale był bardzo aktywny. Nieźle zagrał na prawej obronie Repski, ale to raczej nie jest poziom ekstraklasowy. Reszta dno.

Swoją drogą @wiktorek_pl, byli na meczu jacyś goście z kartkami, którymi ktoś z klubu się opiekował. Robicie nabór na scoutów?

#ekstraklasa
  • 7
@burzovsky: Daj sobie spokój, wymagają nie dając nic w zamian, żerują na naiwności ludzi, że ktoś zostanie scoutem. A po roku ludzie się orientują, że to jest ściema i odchodzą i wtedy jak co roku znowu organizują nabór;d I tak co roku już od jakichś 3 lat.
@burzovsky: Nie ma znaczenia. Oni tego nie organizują żeby wyłowić jakiś talent, który okaże się świetnym scoutem, tylko dlatego, że jedna zatrudniona osoba nie ogarnie kilkunastu rynków europejskich i potrzebują jeleni, którzy im to za free zrobią.