Wpis z mikrobloga

"Przed chwilą skończył się pokaz najnowszego filmu Refna pt. "The Neon Demon". Hype na ten tytuł był niesamowity, ale czy duńczyk sprostał oczekiwaniom? Boże co to jest?! Powiedzieć, że został wygwizdany to za mało. Podobno niektórzy zaczęli krzyczeć i rzucać jakieś obelgi pod adresem Refna. Czego tu nie ma? Te opinie są takie emocjonalne! On naprawdę wstrząsnął ludźmi. Chyba już wiem po jakiej scenie wyszli. Jest podobno jakaś scena nekrofilskiej masturbacji... Boże co to za film? Podobno stwierdzenie, że jest perwersyjny to za mało... Wiadomo wizualnie dostarcza, ale o co w tym wszystkim chodzi? Znaczy ogólnie są też pozytywne opinie, ale dają takie same argumenty jak w tych negatywnych. Tylko, że jednych to oburzyło, a drugim dostarczyło. Bardzo ciekawie!"
Krótka opinia nt. najbardziej wyczekiwanego przeze mnie filmu tego roku. Jaram się jeszcze bardziej.
#film #neondemon #refn
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiedzieć, że został wygwizdany to za mało. Podobno niektórzy zaczęli krzyczeć i rzucać jakieś obelgi pod adresem Refna. Czego tu nie ma? Te opinie są takie emocjonalne! On naprawdę wstrząsnął ludźmi


@BloodySabotage: Meh, brzmi jak typowy pokaz w Cannes. Gdyby kogoś zabili z powodu tego filmu to dopiero by można mówić o skrajnych emocjach.
  • Odpowiedz
@BloodySabotage: Ciekawi mnie jak miałaby wyglądać "nekrofilska masturbacja" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na film czekam od pewnego czasu, a takie opinie (pewnie niestety mocno podkręcone) powodują tylko większą niecierpliwość. Nekromantika pewnie nie przebije, ale z chęcią zobaczę te próby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale o co w tym wszystkim chodzi?


@BloodySabotage:

Why do you think there’s a 16-year-old girl in every man?

REFN: Oh it’s just common knowledge. Mine really came out because, you can say that with Drive I reached a
  • Odpowiedz