Wpis z mikrobloga

Wołam @hannazdanowska
Na Nawrot już od kilku miesięcy stoi sklep z dopalaczami i nic z tym nie zrobiono.Od pewnego czasu w okolicy właśnie Nawrot oraz Sienkiewicz i na pasażu Schillera kręci się masa tych narkomanów, którzy zaczepiają przechodniów i proszą o pieniądze, a gdy im się nie da to wyzywają i straszą.Co najgorsze dzieci z podstawówki oraz młodzież z liceum wracającą tą drogą też.Dzisiaj jeden z nich gdy odmówiłem mu pieniędzy prawie się na mnie rzucił.To nie pierwszy przypadek gdy ich widzę to trwa już od 2 miesięcy.Co pani zamierza z tym zrobić?
#lodz
  • 8
@broq: dodam rownież, że w parku Sienkiewicza, który jest dosłownie obok tych szkół i gdzie uczniowie ćwiczą na zajęciach wychowania fizycznego widziałem ostatnio trzech tych typów, którzy siedzieli na ławce w stanie agonalnym.Przepraszam jeden postanowił, że zrobi przysiady i się przewrócił..
@broq: Właśnie przed chwilą wsiadalem na tym przystanku w 80. Obok mnie przeszły dwa patrole policji, które mijały mocno wykrzywionych gości, a vis a vis tego "sklepu" stało dwóch strażników miejskich. Reakcji zero.