Wpis z mikrobloga

#!$%@?ć #dpd Czekam na przesyłkę już tydzień. Sprawdziłem kod przesyłki i widze dwie nieudane próby doręczenia, jedna o 11 w poniedziałek, a druga o 12 we wtorek. Pracuję od 8 do 16. Oczywiście kurier do mnie nie zadzwonił.
odpowiedź #!$%@? DPD
09:35:59 Grzegorz DPD: Możemy umówić kolejną próbę doręczenia lub odbiór własny w oddziale.
09:38:04 Grzegorz DPD: Firma nie gwarantuje kontaktu ze strony kuriera przed podjazdem. DPD nie posiada takiej usługi. Gdy przesyłka zostanie pobrana przez kuriera z oddziału doręczającego będzie również dostępny numer telefonu do niego, tak aby można było ustalić szczegóły doręczenia.
09:38:26 Grzegorz DPD: Jeżeli chodzi o godziny, to poinformujemy oddział i w miarę możliwości zostanie paczka doręczona we wskazanych godzinach.

#!$%@? dpd #gorzkiezale
  • 5
  • Odpowiedz
@u-cichego: ale ja niec nie mówię, że dpd złe. Tylko, że jak coś zamawiam do domu a nie do pracy to zazwyczaj dzwonię do dpd czy innej firmy kurierskiej. A co do dostaw po 17 poza standardem to nie wiedzialem :) ale dzięki za info. Chociaż zawsze jak coś zamawiam do domu to informuję sprzedawcę o fakcie, że bedę po 16 dopiero i w sumie nikt mi nie zaproponował tej
  • Odpowiedz