Wpis z mikrobloga

@HumanGenome: czyzbys tez dostal te propozycje pracy dla programisty na malcie? :) dla mnie byla malo kusząca

i nie wiem czy wiesz, ale raj podatkowy cie nie dotyczy. poczytaj o rezydencji podatkowej, nadal bedziesz podatek placil w Polsce :) (chyba ze dobrze zakombinujesz)
  • Odpowiedz
@HumanGenome: głupi pomysł, baaardzo szybko się znudzisz. to ładne miejsce, ale na wakacje. Vallettę obejdziesz ze szczegółami w kilka dni. maltańczycy czasami nawet nie umieją porozumiewać się dobrze po angielsku, ale za to napotkasz przez cały rok nabzdryngolonych angoli spalonych na raka, którzy dalej kolonizują tamtejsze wybrzeża ( ͡° ͜ʖ ͡°) plus moim zdaniem rzecz nie do zniesienia - po wyjściu z samolotu czułam się jakbym weszła
  • Odpowiedz
@HumanGenome:
"300 słonecznych dni w roku"
PFFFF, w Wielkiej Lechii mamy 368 słonecznych dni w roku, z czego 40 przypada na noc, więc nie wiem z czego się cieszysz.
  • Odpowiedz
@HumanGenome: mieszkalem w takim ciepelku, jest fantastycznie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Minus taki to jednak, mimo wszystko, malo ofert pracy. Jak juz znajdziesz/dostaniesz to zmienic i zyc tam dalej to duza sztuka.
  • Odpowiedz