Wpis z mikrobloga

Hej, hej @FilipChG: patrzaj co znalazłem :)
https://www.docdroid.net/M69RLeB/wykopowe20opowiec59bci.pdf.html
To coś z okolic 2012. Niestety z linka ze znaleziska nie da się tego pobrać, tak więc wrzucam tutaj. Może kogoś to zainteresuje. A może stworzymy drugi taki zbiór? Wołam też autorów (przynajmniej tych którzy nie osiwieli:))

@Shaki:
@bardzospokojnyczlowiek:
@JesterRaiin:
@hakuna_matata:
@kaef:

#czytajzwykopem #opowiadania #ksiazki #piszzwykopem
  • 21
@MordimerMadderdin: Meh, to nie te czasy. Takie pisanie dla pisania było fajne jak mirko było małym kręgiem wzajemnej adoracji. Pamiętam że sporo różnych fajnych inicjatyw i akcji pisarskich wtedy się pojawiało. Teraz jak nie wrzucisz mema z Dudą albo połowy wpisu nie #!$%@? "xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" to nikt się tym nie zainteresuje :< Z rok temu myślałem czy by nie spróbować przenieść pomysłu z jednego z moich ulubionych subredditów - https://www.reddit.com/r/WritingPrompts/- w jakiejś
@kaef: pamiętam twoje opowiadanie o pacjencie z orzeszkiem, doprawdy zacne.

@Shaki: niestety, potem stało się modne zupełnie co innego, a szanse na przebicie się z autorską zawartością są bardzo małe. Ostatnio na razie był "wykopowy bestseller" w 2014 roku i by było na tyle z pisarstwa wykopowiczy, a jak ktoś coś pisze to tylko dla siebie.
@bardzospokojnyczlowiek:
@qnebra:
@Shaki:
@kaef:
@gram_w_mahjonga: Można to o czym piszesz znaleźć na Wykopie? Chętnie rzucę okiem bo niestety nie pamiętam, a na stare konto się nie zaloguję:)
@GraveDigger:

Pewnie macie rację że się nie przebije. Szkoda, bo trochę takich inicjatyw brakuje. Niemniej korci mnie żeby chociaż spróbować rozkręcić coś takiego i zobaczyć czy tematem będzie ktoś zainteresowany. Wołać gdyby coś ruszyło? Co do strimsa: fakt, było
@MordimerMadderdin: Czasy jak Jester tu bywał to w ogóle imo były najlepsze czasy mikrobloga. On chyba z kilka lub kilkanaście różnych ciekawych projektów inicjował :) Fenomenalny człowiek. Dla mnie odejście stąd Jestera to był początek upadku tego serwisu, potem siedziałem tu w zasadzie tylko dla wąskiej grupy poznanych wcześniej ludzi, na tajnych grupach poza generalnym syfem :] Generalnie tak jak @FilipChG: napisał, wtedy siedziała tu wąska grupa ludzi bardzo dobrze
@qnebra: Fakt, fakt, no ale nadmierna samokrytyka jest częstym syndromem znajdowanym u ludzi inteligentnych. Warto sobie takie myśli wyłączyć i jechać do przodu nie myśląc o tym czy to wartościowe, czy nie. Banał, ale nawet i słabe teksty są przydatne, bo się człowiek uczy jak nie pisać. ;)
@JesterRaiin: dwa lata takiego paraliżu to nie jest mało. Niemniej przez te dwa lata koncepcja się trochę przewróciła do góry nogami, trochę dojrzała i tylko jeden element pozostał bez zmian.