Wpis z mikrobloga

Mirki! Powiedzmy, że mam dostęp do dużej ilości prezerwatyw... Z tej okazji robię #rozdajo takich oto zestawów 6 rodzajów prezerwatyw. Zestawy są trzy. Wsród plusujących rozlosuję dwie pomarańczki i jedno bordo( mają długi termin ważności, więc dłużej możecie mieć nadzieję, że wam się przyda. Lub zdążycie wyjść z #tfwnogf ). Do zestawu obciachowy długopis gratis.
Zielonki - nic z tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#sex #prezerwatywy
Koniec za 24h wysyłka na mój koszt
lostsheep - Mirki! Powiedzmy, że mam dostęp do dużej ilości prezerwatyw... Z tej okaz...

źródło: comment_NpyvbwctO1CgV0wJq3lNP1v0vDrlDUps.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • 0
Żart. Wszystkie gumki są w 100% pełnowartościowe. Po prostu mam ich mnóstwo i pomyślałem, że pewnym mirkom sprawię radość.
  • Odpowiedz
@lostsheep: nie polecam tej firmy, pękła przy pierwszym użyciu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
według mnie dobre do nauki zakładania i walenia konia (ze względu na cenę) i w ogóle wszystkiego tylko nie do tego, do czego służy prezerwatywa
  • Odpowiedz
  • 2
@ZohanTSW: @ZohanTSW: roześle się i poczekamy na oceny mireczków. Zgłaszałeś reklamacje? Czy tylko tak gadasz. One mają CE i są elektronicznie testowane. 6 lat tym handluję i nie miałem jednej złej opinii. W przypadku prezerwatyw cena to jedynie plasowanie na półce. Atesty są takie same dla wszystkich.
  • Odpowiedz