Wpis z mikrobloga

Mireczki, jaki telefon z Adroidem polecilibyście w okolicach 1000-1200zł?

Rozkminę zacząłem od LG Nexus 5, ale po spojrzeniu na baterię 2300 i brak slotu na SD podziękowałem.
Aktualnie moim typem jest Motorola Moto X Play lub LG G4 (trochę powyżej zakładanego limitu, ale jeszcze ok), ew. Honor 7.
Dobry wybór, czy mireczki mają alternatywy?

Nie jestem za bardzo w temacie aktualizacji androida (przesiadka z WP here), więc wszystkie sugestie co robić, żeby nie #!$%@?ć się w telefon bez aktualizacji - mile widziane:)

#telefony #bojowkaandroid #android
  • 30
@natjes: pisze wlasnie z Honora 7, telefon jest swietny , w sumie nie ma wad chyba ze grasz w jakies super wymagajace gry typu nova 8 to moze czasem zwolnic , a tak na codzien jest mega plynny, do tego ma MM , a hybrydowy dual sim mozna obejsc przyklejajac karte sim do microsd , sa tutoriale w necie :)
@natjes: mam tez Lg G3 i jezeli nie grasz w super wymagajace tytuly to tez jwst swietnym telefonem, wymienna bateria, piekny ekran, microsd , a update do 6.0 zmienil ten telefon nie do poznania, smiga swietnie :)
@natjes: nei no 98% tytulow w 3D dziala barxzo dobrze, chodzi bardziej o te juz mega wypasione jak Nova , ja w takie nie gram wiec nie jest to dla mnie wyznacznik, czasem ew. w jakies klikadla lub emulator :D
@dhMichu: No na + dla Moto jest super czysty android, szkoda ze nie dali snapa 801 albo 808 ale i tak to fajny telefonik
jakie masz wymaganie?


@dhMichu: Żadnych wygórowanych. Gry odpadają, chyba że jakies proste - strzelanki/wyścigówki w 3D raczej odpadają.

Raczej standard - wygodne przeglądanie internetu, YT. Plusem będzie dobra jakość dźwięku, bo dużo słucham muzyki z telefonu. Porządny wyświetlacz - nie rysujący się łatwo i taki, którego można używać wygodnie przy pełnym słońcu.
Porządny wyświetlacz - nie rysujący się łatwo i taki, którego można używać wygodnie przy pełnym słońcu.


@natjes: podobno Moto X Play ma dosyć jasny wyświetlacz, a itak nałożę szkło hartowane na górę. Jakość dźwięku z głośnika jest taka se, sprawdzę na słuchawkach. Poza tym jak wyżej pisałem też przesiadka z WP