Wpis z mikrobloga

#acfunrace #10 - Italian Job
1 - Organizatorzy: Simrace.pl, Wykop.pl #acleague, Simracing.pl, Drivecenter.pl
2 - Warunki ustala: Drivecenter.pl
3 - Tor: Monza - czas wyścigu 1h (przeliczona na ilość km.) + 25 min. sesja kwalifikacyjna
4 - Samochody:
- Alfa Romeo 4C

5 - Asysty: Ustawienia fabryczne
6 - Uszkodzenia: 50%
7 - Ustawienia samochodu: setup zablokowany

Program eventu:
- Od 09.05-19.05.2016 (poniedziałek-czwartek) do godz. 19.00 otwarte będą pre-kwali patrz pkt. 10 (ustawienia serwera)
- 19.05.2016 godz. 20.30 rozegrane zostaną kwalifikacje do wyścigu głównego, które potrwają 25 min.
- 19.05.2016 godz. 21.00 start do wyścigu według wyników z kwalifikacji.
- Do eventu kwalifikuje się 24 zawodników na podstawie czasów z kwalifikacji tygodniowych (pre-quali). Jeśli uzyskamy czas poza minimum kwalifikacyjnym również jest możliwość udziału w wyścigu jednak pod warunkiem nieobecności kogoś z czołówki w wynikach pre-quali. Osoby takie powinny zgłosić sie na TeamSpeak do organizatorów.

Lista aktualnych hotlapów

więcej szczegółów tutaj

#assettocorsa #simracing #gry #pcmasterrace #samochody
TheSznikers - #acfunrace #10 - Italian Job
1 - Organizatorzy: Simrace.pl, Wykop.pl #...

źródło: comment_nUqyQz6ChxY6QAYA0wd7KUTvDBpOYaqR.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RealAKP: Nie oglądałem ostatniego funrejsu, co mocno się rozbijali? przecież tylko w acleague podobno jezdzą kamikadze a w funrejsach tylko prosy którzy widzą wszystko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@RealAKP: niby tak, też się zastanawiałem nad funrace'ami bo niestety od dłuższego czasu są auta które mi ewidentnie nie leżą, ale jak położymy ten event to nie będzie czym jeździć dla zabawy. Ja nie wiem czy skończę ten sezon dallarą, bo też mi nie podchodzi to auto, za dużo z nim zachodu a za mało czasu i jakoś tego fun'u z gry nie ma. Net code trochę poprawiony więc może
  • Odpowiedz
@TheSznikers: no ostro sie tam nacurwiali. porobily sie grupki po 2-3 kierowcow jadacych obok siebie, doslownie. ciagle walka bok w bok. co chwile ktos wypadal za tor, wracal. pierwsze zakrety po starcie wygladaly jak typowy randomowy wyscig online. ;]
  • Odpowiedz
@TheSznikers: nie mam czasu grać codziennie, są też inne gry, a to auto wymaga naprawdę sporo czasu żeby przygotować się do wyścigu, przynajmniej dla mnie. A trochę szkoda mi grać w grę tylko po to żeby odpalać jedno auto i jezdzić nim przez pół roku, czy ile tam trwa sezon. Ale spoko, to są tylko takie moje luźne przemyślenia.
  • Odpowiedz
@TheSznikers: Nie obejrzałem tego do końca bo mnie w---w brał, że tak się rozbijajo. Destruction Derby normalnie . A my, mam wrażenie, coraz ładniej jeździmy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@matelusz1: tez nie mam czasu na codzienna gre :) a jak gram to tylko wieczorem i to nie za dlugo, takze nie tylko Ty masz ciezko. Mysle, ze z wyscigu na wyscig powinno byc coraz łatwiej ogarnac tor bo auto bedzie coraz bardziej poznane :)
  • Odpowiedz
  • 0
@RealAKP: wczoraj jezdzilem merolami DTM z randomami i calkiem spoko sie śmigalo, az chyba dzisiaj zrobie powtorke i znowu wbije na jakis serwer :)
destruction mnie nie dopadlo moze dlatego, ze malo kto byl w stanie dotrzymać mi tempa
( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz