Wpis z mikrobloga

#missmikro sprawy organizacyjne. Zadecyduj kto dostanie dzikie karty!

1. Wprowadziłem 8 dzikich kart które lokują od razu w drugiej rundzie
2. Dzikie karty będą rozdane wśród kandydatek które odpadły w pierwszej rundzie
3. Żeby zrobić miejsce usunąłem 16 kandydatek. Usunięte zostały kandydatki od osób które zgłaszały więcej niż jedną. Starałem się usuwać najbrzydsze :)
4. Dzikie karty rozlokowane są w taki sposób żeby spotkały się możliwe jak najpóźniej
5. Kandydatki które usunąłem przechodzą do następnej edycji #missmirko. Obecnie na liście oczekującej jest 65 kandydatek
6. Zasady przyznawania dzikich kart:
Dzikie karty 1 i 2. 2 kandydatki z największą ilością głosów(oczywiście z miejsc przegranych)
Dzikie karty 3 i 4. 2 kandydatki które przegrały najmniejszą różnicą głosów
Dzikie karty 5 i 6. Słucham propozycji. Zastanawiam się nad wybraniem 4 kolejnych kandydatek z największą ilością głosów i zrobieniem głosowania. Dwie najlepsze dostają dzikie karty
Dzikie karty 7-8. Słucham propozycji. Zastawiam się nad wybraniem 4 kolejnych kandydatek które przegrały z najmniejsza różnicą głosów i przeprowadzić głosowanie. Dwie najlepsze dostają dzikie karty

Wybory #ladnapani #glupiewykopowezabawy
atencjon - #missmikro sprawy organizacyjne. Zadecyduj kto dostanie dzikie karty!

1...

źródło: comment_Zbk5eAXJno4A0Crxf7nvBHMAuVLd4HSv.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atencjon: @atencjon: Scarlet Johanson dajcie dalej skoro jest taka opcja.. wygrała z nią Lauren Cohan a jak się sprawdzi jak ona wygląda na innych zdjęciach to nawet nie ma startu, są dobrane wyjątkowo ładne. Specjalnie było ustawione aby przegrała.
  • Odpowiedz
@atencjon: Spoko, nie pasowało mi tylko to, że usuwałeś niby najbrzydsze, a na pierwszym miejscu usuniętych Elisha :)

Niemniej, propsy za cały konkurs dla Ciebie ;)
  • Odpowiedz
@Nite_h8R: No właśnie przy głosowaniu pytałem się czy ktoś orientuje się czy Verona to ot samo co Varona. Bo jak się wpisze Verona to są zdjęcia jak była młoda a jak Varona to już starsza. Dzieki
  • Odpowiedz