Wpis z mikrobloga

t300 oddaje całkiem inaczej siłę na koło kierownicy, nie da się tego porównać do g27, w Eau Rouge gdzie g27 napierdziela jak ak47, t300 chce się wyrwać z ręki żeby się wyprostować, świetna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda że t3pa są takie, że ciężko wyczuć siłę na pedale gazu, lepiej jest z hamulcem, ale tylko lepiej ;) jak zamontuje je na stałe to dopiero wypróbuje brake moda :) to tylko moja opinia, może to z przyzwyczajenia do jazdy bez TC i ABS bo potrzebuję twardszych gejów, ogólnie są przyjemne na skarpetowe jezdzenie :) any questions?

Plusujcie matrioszke, matrioszek nikt nigdy nie plusuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#acleague #simracing #assettocorsa #ferrari #matrioszka
Pobierz
źródło: comment_h2GWrLHpSzhO8bDgfgq9cywg5WBLzq8O.jpg
  • 41
@Messix: coś Ci powiem, w takim rFactorze czy Assetto masz fizykę bardzo zbliżoną do rzeczywistości, kwestia sprzętu który Ci te wrażenia odda. Po drugie możesz pojeździć setkami różnych samochodów na setce różnych torów, chociażby Nordschleife a za jakiś czas mogę się przejechać po prawdziwym torze, co rozbije w symulatorze to rozbije. Tutaj jesteś w stanie nauczyć się odpowiednich nawyków, kontr itp, a w realu jak #!$%@? auto to co? Gówno (
@Ciasto_hirol: Przykładowo czasy na poszczegolnych torach w autach GT3 są bardzo zbliżone do tych uzyskiwanych przez zawodowców w w rzeczywistości:

Vallelunga circuit - KUNOS Simulazioni's HQ

Great moments today with Kei Cozzolino and Shige Michimi: the official Lamborghini Huracan GT3 and Super Trofeo drivers paid a visit at Kunos Studios today, during a break of Lamborghini test, having the chance to drive the Huracan GT3, that will be available for the
Pobierz
źródło: comment_c2Eq8KbSihHZpv2I2IHTiuqfbfn55deB.jpg
@TheSznikers: nie ale jezdzilem prawdziwym symulatorem sportowego auta, czyli cala kabina na silownikach itp. Fizyka jazdy i zachowanie mialo malo wspolnego z rzeczywistoscia wiec watpie zeby w jakiejs gierce tak zajebiscie odwzorowali
Juz nawet nie mowie o innym symulatorze jazdy ciezarowka; naobiecywali #!$%@? panie jaki elrealizm, cala kabina i w ogole a okazalo sie ze lepszy model jazdy i fizyka jest w gta 4

Jezdze ciezarowka wiec wiem jak sie zachowuje
@Ciasto_hirol: po Kielcach powiadasz? 350km w jedną stronę? No na pewno co tydzień pojadę w wyścigu, a opony są za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) masz seja i jeździsz po Kielcach? Sory ale SuperSprinty mnie nie interesują, bo nitka gokartowa nadaje się tylko na SuperSprinty a nie do ścigania w 3 auta, a co dopiero w 30. I wiesz, tutaj większość ludzi ma rodziny, pracę która nie
@TheSznikers: ok, w Gran Turismo Clarkson tez probował. Ja też, ale auto czuje się DUPĄ i błędnikiem, a nie oczami.
Serio jak ktoś ma prawko i sprawne dwie nogi to warto to sprzedać w cholere i jechać chociaz raz na tor z instruktorem. Chociazby oplem 1.4 w gazie.
@Ciasto_hirol: @Messix: zatem pokażcie teraz te swoje sejczenta jak nimi śmigacie po poznaniu czy Kielcach ( ͡ ͜ʖ ͡) każdy orze jak może, ja na tą chwilę nie miałbym kompletnie czasu aby bujać się po torach w pl nawet. mieszkając w lbn wszędzie mam daleko, i nie oszukujmy się ale nawet taki sejciak będzie dużo droższą zabawą niż nasze jazdy w simracingu.
ok, w Gran Turismo Clarkson tez probował. Ja też, ale auto czuje się DUPĄ i błędnikiem, a nie oczami.


@Ciasto_hirol: GT to nie sim, jak masz dobrą kiere to czuć DUPE i masę AUTA, widzę, że wypowiadasz się na temat o którym masz słabe pojęcie.
@Ciasto_hirol: dlatego jeździmy tutaj nie po to bo czujemy się jak w PRAWDZIWYM wozie tylko po to aby WYTRENOWAĆ pewne nawyki bo jak tego nie potrafisz to w realu w sytuacji extreme DUPA Ci #!$%@? da jak nie ogarniasz co się z autem dzieje. Pozdrawiam specjalistów.
@TheSznikers: ja rozumiem ze fajna zabawa jest taka kiera ale nie robmy z tego nie wiadomo czego bo to nadal zwykla gierka tylko lepiej odwzorowana.

Tak samo jak kiedys na jedyn forum motorowym sie podniecali symulatorem motocrossu xD o bo po barcelonie mozna jezdzic

I co z tego jak byle gorka w lesie da wieksza frajde juz nie mowiac o cross country czy jakas pogonia za lisem

Akurat sejczento nie mam