Wpis z mikrobloga

t300 oddaje całkiem inaczej siłę na koło kierownicy, nie da się tego porównać do g27, w Eau Rouge gdzie g27 napierdziela jak ak47, t300 chce się wyrwać z ręki żeby się wyprostować, świetna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda że t3pa są takie, że ciężko wyczuć siłę na pedale gazu, lepiej jest z hamulcem, ale tylko lepiej ;) jak zamontuje je na stałe to dopiero wypróbuje brake moda :) to tylko moja opinia, może to z przyzwyczajenia do jazdy bez TC i ABS bo potrzebuję twardszych gejów, ogólnie są przyjemne na skarpetowe jezdzenie :) any questions?

Plusujcie matrioszke, matrioszek nikt nigdy nie plusuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#acleague #simracing #assettocorsa #ferrari #matrioszka
bomber89 - t300 oddaje całkiem inaczej siłę na koło kierownicy, nie da się tego porów...

źródło: comment_h2GWrLHpSzhO8bDgfgq9cywg5WBLzq8O.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bomber89: stary nie spinaj pośladów. Pisze o tym, ze przed monitorem nie nauczysz sie za duzo, ok tak, jak zapiac kontre czy gdzie szukac szczytu zgoda, ale to sie ma nijak do czucia auta na granicy poslizgu.
  • Odpowiedz
@Ciasto_hirol: nie spinam d--y, tylko irytuje mnie zdanie kogoś kto nie jechał na porządnym simie na w miare dobrej kierze i poucza innych co ma robić z swoimi 2 tysiącami złotych. Fajną masz tą alfę, ale to nie na moje możliwości - owszem też bym tak chciał, ale jak się nie ma co się lubi to się śmiga w domu. Tobie też polecam skoro jeździsz w realu, z pewnością poprawisz
  • Odpowiedz
@Ciasto_hirol: jak moge, jezdze na tor kartingowy. 15 min na znizce studenckiej 30 zeta. Niezbyt tanio. Gabrally opisywal ile kosztuje zabawa w kjs seikolem, tam w ogole moj budzet szybko by wysechl. Juz nie mowie o jezdzeniu na tor wlasnym autem, gdzie za byle ktora czesc place jak za zboze. Nie stac nas i tyle.
A Tak, robie sobie 30 lapow co drugi dzien i mam z tego zajebiscie duzo
  • Odpowiedz
@bomber89: Zaczął bym zbierać na g27 ale boję się że odłożę w kąt po 2 tygodniach zabawy. Też miałeś taką obawę jak zaczynałeś swoją przygodę z kierami tymi porządniejszymi?
  • Odpowiedz
@popal: chyba wszyscy mielismy taka obawe i zaczynalismy od dfgt, a jak widac, wszyscy powoli zmieniaja na lepsze. Jak sie wciagniesz, to ciezko to pozniej przerwac.
  • Odpowiedz
@skethoo: @TheSznikers: Jak miałem jakieś 10 lat to za pieniądze z komuni kupiłem sobie jakaś marnej jakości kierownice easy touch. Ją rzeczywiście odłożyłem po 2 tygodniach. Ale to były inne czasy, inne gry i przedewszystkim inna kierownica. Warto spróbować jeszcze raz
  • Odpowiedz