Wpis z mikrobloga

Mirki, Miraski z #slask oraz #slaskiewykoppiwo

Jest mi niezwykle miło zapowiedzieć(za zgodą oczywiście Pan @gorush), że znów, raz kolejny widzimy się wszyscy razem w sobotę i spędzamy razem czas na rozmowie o życiu i kulturalnej zabawie!

Ogłaszam co następuje:

Data: 21.05.2016r

Dzień: Sobota

Miejsce: Pub-Herbarciarnia "Teoria"

Adres:Katowice, Dworcowa 13
__________________________________________________________________________________________________

Z racji ostatnich akcji #pdk - po rozmowach ustaliliśmy, że ów Śląskie Wykoppiwo odbędzie się w kulturalnym miejscu, które nas już miało okazję gościć - "Teoria"

Mamy zarezerwowane 2 podesty, na 20 osób(aczkolwiek wiemy - że zawsze zmieści się więcej).

W lokalu jest szeroki wybór piw kraftowych oraz alkoholi DO 18%, herbat, kaw, likierów.


_________________________________________________________________________________________________

Jeżeli ktoś jest chętny, to możemy umówić się już na piątek - ale tutaj szczegóły Pan @Gorush, oficjalnie - widzimy się dzień później.
_________________________________________________________________________________________________

Zapisy: http://wykoevent.pl/event/43
____________________________________________________________________________________________________

Przypominajkę zarzucę w przyszły czwartek.
_____________________________________________________________________________________________________

Spam tagami:
#katowice #gliwice #zabrze #sosnowiec (za przepustką i paszportem), #jaworzno #slaskiewykoppiwo #slaskiewykopparty podpinam #wadowice #andrychow #slask oraz oznajmiam, że #sautepoleca
S.....e - Mirki, Miraski z #slask oraz #slaskiewykoppiwo 

Jest mi niezwykle miło z...

źródło: comment_mlXuLqjberL0BWY6YHEVIsE1D1f1qZ88.jpg

Pobierz
  • 63
@dr_Batman: ja zamierzam się pojawić i 13 osób było zainteresowanych tzn
@Bogdan23, @flarebeware, @Gamec, @JestemZSosnowca, @MajsterTS, @Meow20, @mittaj, @Mustafek, @NieNieNieNieSwissAccounts, @Peter_Mountain, @slavas, @UowcaTroli, @ZaczynamOdNowa

W końcu taka impreza tak blisko :) nawet jak ktoś nie pije za dużo to i tak warto się pojawić aby zwiedzić samą okolicę i poznać klimat takiej imprezy. Wg mnie przynajmniej. :)