Wpis z mikrobloga

#stellaris Podejście numer pierdyliard do tej samej wojny. Dostałem złote rady jak zrobić opancerzenie statków a i tak dostaje srogi #!$%@? raz za razem.
@Tasde: @Chaczins: @dlugienickipowinnybyczakazane:
Startuje do niej z
1x pancernik
2x krazownik
7x niszczycielami
19x korwetami
Przeciwnik
4x krazownik
12x niszczycielm
22x korweta

Czy to jest aż tak wielka przewaga? Siłę ognia mam większą.
Pobierz Magik_Antonio - #stellaris Podejście numer pierdyliard do tej samej wojny. Dostałem z...
źródło: comment_C5wHNhe2FbcYSeDrwsrpKT6Hwd7MHA5s.jpg
  • 85
@Magik_Antonio: nie wiem, szczerze mowiac mam w kazdej flocie po 2 lotniskowce zrobione z pancerników, obsadzone tymi special-amebami, ale czy to takie uber... u mnie zazwyczaj pancerniki nie zdaza sie wlaczyc do akcji ;p ewentualnie ciezkie liniowce z lancami cos postrzelaja z daleka
@Magik_Antonio: wiesz, gra jest jeszcze "świeża" i balans pozostawia wiele do życzenia. Takie statki mają cholernie wielką siłę ognia i jak wejdą do walki, to już jest pozamiatane z reguły. Kreweta ma siłe ognia 5/dzień, a taki pancernik w moim setupie osiaga 70 na buildzie pod M+S. Więc tyle co 12 krewetek.
@Magik_Antonio: to wyglada jakby sie twoje okrety same #!$%@?ły, pod to pasuje to wszystko.

bo laserami zadał ci tyle dmg, co zdjęte z tarcz. a skąd sie wziął dmg na twoim kadłubie, skoro on uzyl tylko 1700 dmg z rakiet, które na ten kadłub dmg zadaja? nie wiem