Wpis z mikrobloga

Juz od kilku dni wyczekuje tego obnizenia rejtingu, a teraz to juz doslownie nie moge usiedziec na miejscu z podjarki. Chce zobaczyc ten skrywany bol d--y Kaczynskiego i puste od stresu i tabletek uspokajajacych oczy Bełatki wymachujacej palcem i wskazujacej wszystkich dookola, ktorzy rzekomo zawinili.
Ten festiwal s----------a bedzie wyborny.

#oswiadczenie #polityka #bekazpisu #bekazpodludzi
ibmab - Juz od kilku dni wyczekuje tego obnizenia rejtingu, a teraz to juz doslownie ...

źródło: comment_tLJtoSB3Dwco9uAJeCIIxpt8B3IvnvQe.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę, że nie jesteś pierwszym lepszym krytykantem


@Mordeusz: Jestem gorzej niz pierwszy lepszy - w ogole sie nie znam na tych ratingach. Mam dzis tylko pol dnia wlaczony TVN24 i slucham sobie. No i cos tam jeszcze wypytywalem bardziej zaznajomionych od siebie osob. Ale to tylko
  • Odpowiedz
czy z tej (fajowej) audycji nie wynika, ze wszyscy mamy tendencje do podzialu na "nas slusznych i ich zlych", zeby radzic sobie z dysonansem?


@ibmab: Ależ oczywiście :)

ich piekne slowa o tradycjach i wartosciach bardzo mi przypadly do
  • Odpowiedz
Jedyne co mi naprawdę przeszkadza u zwolenników dowolnej opcji, to brak krytycyzmu.


@Mordeusz: Sklanialbym sie ku stwierdzeniu, ze (jako Polacy) nie potrafimy z jakichs przyczyn konstruktywnie krytykowac ani przyjmowac krytyki. Ze mozliwosc popierania czegos jednoczesnie bedac swiadomym wad danego rozwiazania w ogole nie egzystuje w jakims tam naszym modulus operandi. Ze potrafimy miec wylacznie spolaryzowane opinie - calkowicie bezkrytyczne albo zupelnie pogardliwe.

Nie daj się wtrącić w narrację lewacy/prawacy. Świat jest na to zbyt skomplikowany.

Uproscilem, ale oczywiscie
  • Odpowiedz