Wpis z mikrobloga

@ibmab: Byłem tu...

Obyś tylko się nie zesrał, jak rating pozostanie na obecnym poziomie...

W każdym razie ja czekam na euro po @5.0 bo mam pokaźną sumkę do przewalutowania na złotóweczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ibmab: Ocena będzie obniżona - lewaccy idioci na usługach Merkel przekupione żydowskimi szeklami. Dziadek jednego z wiceprezesów miał kolegę który został oskarżony o kradzież w sklepie!

Obecna ocena będzie podtrzymana - prestiżowa agencja z światowej klasy ekspertami.
  • Odpowiedz
Ocena będzie obniżona - lewaccy idioci na usługach Merkel przekupione żydowskimi szeklami. Dziadek jednego z wiceprezesów miał kolegę który został oskarżony o kradzież w sklepie!


@Greg36: Tak, ale to i tak wina PO.
  • Odpowiedz
@mich2406: Ja rozwazam czy sie stad nie wyprowadzic, a Ty rozumiem inwestowalbys tu miliardy? Juz teraz (ile to? poltora miesiaca od kiedy mozna skladac wnioski? xD) brakuje hajsu na 500+, wiec jest przesuwany ze standardowych swiadczen socjalnych, ktore nie sa wyplacane.
Oczywiscie rzad nie posunalby sie do czegos tak glupiego jak podatki bankowe zeby domknac budzet, tylko czuwa nad bezpieczenstwem naszych i inwestowanych tu pieniedzy ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
nie moge usiedziec na miejscu z podjarki.

skrywany bol dupy Kaczynskiego

puste od stresu i tabletek uspokajajacych oczy Bełatki

festiwal #!$%@?

przykaz prosto od Wielkiego Wodza


@ibmab: Trzeba przyznać, że poprzeczkę ustawiłeś dość nisko. Mówienie w tym kontekście o 'logicznych argumentach" to jednak aberracja umysłowa, nie uważasz?
  • Odpowiedz
Trzeba przyznać, że poprzeczkę ustawiłeś dość nisko. Mówienie w tym kontekście o 'logicznych argumentach" to jednak aberracja umysłowa, nie uważasz?


@fryferykkompot: A jednak sie tu udzielasz.
  • Odpowiedz
@ibmab: Dzięki. Jestem krytykiem rządu PiS, ale mimo wszystko mam nadzieję, że nie obniżą. Nie wiem, czy Ty już zarabiasz, ale nawet jeśli nie, to Twoi rodzice pewnie tak i każdemu z zarabiających oberwie się po kieszeni na dłuższą metę.
  • Odpowiedz
@Mordeusz: Przeciez nie chce, zeby obnizali. Z drugiej strony to nie jest juz raczej kwestia dyskusyjna. Jak rzadzacy polszacy maja obsluzyc dlug, jak nie maja na swoje obietnice wyborcze?
To, o co chodzilo mi we wpisie to retoryka oraz emocje, ktore kieruja ludzmi z pisu. Lubie ogladac popisy rozemocjonowanych lajz, ktorym brakuje logiki. Sprawia mi przyjemnosc ogladanie jak ludzie probuja sie lapac marnych zagran zeby wyjsc z twarza z opresji.
  • Odpowiedz
Lubie ogladac popisy rozemocjonowanych lajz, ktorym brakuje logiki. Sprawia mi przyjemnosc ogladanie jak ludzie probuja sie lapac marnych zagran zeby wyjsc z twarza z opresji.


@ibmab: W takim razie jesteś równie winny podziału, jak oni. A to tylko potęguje problem.

Oglądałeś dzisiejszy BAJ-KAŁ? Obejrzyj do końca.
  • Odpowiedz
W takim razie jesteś równie winny podziału, jak oni. A to tylko potęguje problem.


@Mordeusz: Rozwin, prosze. Ze swojej strony jeszcze dodam, ze po prostu nie widze sensu dyskutowac z czyims zacietrzewieniem i emocjami. Bardzo za to cenie ludzi pokornych.

I jaki bajkal? Guglam i... chodzi o to?
ibmab - > W takim razie jesteś równie winny podziału, jak oni. A to tylko potęguje pr...
  • Odpowiedz
@ibmab: Dokładnie o ten filmik chodzi.

Rozwin, prosze. Ze swojej strony jeszcze dodam, ze po prostu nie widze sensu dyskutowac z czyims zacietrzewieniem i emocjami.


To nie dyskutuj, ale żeby Cię bawiło, jak oni robią k***ę z logiki? To antagonizuje. Ty masz ich za zabawnych idiotów, oni nas
  • Odpowiedz