Wpis z mikrobloga

Mireczki, ktoś może studiuję informatykę na umcs? Jestem ciekawy jakie progi punktowe były w tamtym roku, w internecie znalazłem tylko przelicznik (1xmatematyka, 0,6xinformatyka) ale progów nigdzie nie ma( ͡° ʖ̯ ͡°)

#matura #umcs #lublin #studbaza
  • 12
  • Odpowiedz
@Qubecki: Bez problemu się dostaniesz. Podobno jakieś progi ostatnio się pojawiały, ale i tak przyjmują po 200-300 osób na pierwszy rok. A że przyjmują praktycznie każdego to szybko się towarzystwo przerzedza (na trzecim roku u mnie było niewiele ponad 60 osób). Z tym że wcale nie chodzi o to że jest jakoś zatrważająco trudno, po prostu mnóstwo ludzi mija się z powołaniem.
  • Odpowiedz
@Qubecki: absolwent here, biora wszystkich. Jak ja 5 lat temu zaczynalem to bylo 300os. Rok pozniej bylo 400 chetnych to zrobili 2x 200os czyli dwa roki oddzielne takze nie masz co sie martwic skladaj papiery :)

Chociaz z drugiej strony i tak sie niczego ciekawego nie nauczysz chyba ze sam bedziesz siedzial i sobie ogarnial poza zajeciami.
  • Odpowiedz
@Qubecki: Jest dwoch nieprzyjemnych prowadzacych.

1) Ch*j jakich malo przez niego zostawilem 2 stopien bo znalazlem prace w zawodze - wyszlo mi to na dobre - elektronika
2) Od programowania a konkretniej algorytmow - bardzo wymagajacy ale jak ktos ludzi programowac to przejdzie bez problemu
ad2) sprawdzarke da sie obejsc :)
  • Odpowiedz