Wpis z mikrobloga

@Jade: A kto tu mówi, że OP, którego skomentowałeś jest chrześcijaninem? On tylko w ironiczny sposób skomentował, że zmarła często korzystała z aborcji. A Ty to potraktowałeś jako atak na siebie...
  • Odpowiedz
Wierzę że istnieje piekło i że dla niej od kilku dniu w specjalnym kotle gotują smołę. Sorry, ale gardzę ludźmi dla których aborcja jest metodą antykoncepcji.


@WujStefan:

"Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?" Mt 7,1-3


Nawet nie wiem, jak
  • Odpowiedz
@BlueFeather: nie komentuj jeśli nie masz nic wartościowego do powiedzenia ... mnie nie interesuje w co Ty wierzysz i jakie masz wartości moralne. Szanujmy siebie wzajemnie ... mimo że Ty używasz pejoratywnego "katolstwo", ja nie wyzywam Cię od lewaków.
  • Odpowiedz
@WujStefan: Osiągnąłeś szczyty hipokryzji, gratulacje!

ale gardzę ludźmi dla których aborcja jest metodą antykoncepcji

za chwilę:

mnie nie interesuje w co Ty wierzysz i jakie masz wartości moralne. Szanujmy siebie wzajemnie

Nie odpisuj mi już nic, bo mnie obrzydzasz, miłosierny katoliku.
  • Odpowiedz
@BlueFeather: no właśnie Ty też pokazałeś swój poziom. Mylisz wiarę i wartości moralne z mordowaniem. Szanuje poglądy, nie czyny. Jeśli Ty usuniesz dziecko, równie Tobą będę pogardzał ...
  • Odpowiedz
@Jade: a nie pomyślałeś, że @ImInLoveWithTheCoco np. nie jest katolikiem, tylko po prostu uważa aborcję za złą? Tak jak napisał już zresztą @mroznykasztan. Dlaczego mylisz wiarę z moralnością? To niekoniecznie musi być to samo. Ja sama mam nieokreślone poglądy na aborcję, bo jak dla mnie to zależy od wszystkiego, jestem niewierząca, ale niemiłosiernie #!$%@? mnie tekst "łałała ta katolicka miłość do bliźniego" albo jeszcze lepiej "morda pisowczyku",
  • Odpowiedz