Wpis z mikrobloga

#pytanie: Dziewczyna z #tinder napisała mi, że bardzo lubi pudrowy róż i jak facet podwija rękawy w koszuli. Mam koszulę w takim kolorze, ale zwykle zakładam ją do marynarki. Czy jak ubiorę się tak na randkę z nią i zrobię takie kombo to będę to wyglądać klawo, czy lepiej nie wydziwiać? #modameska
1.....4 - #pytanie: Dziewczyna z #tinder napisała mi, że bardzo lubi pudrowy róż i ja...

źródło: comment_s3Eds3f1QRbBJ3RW8jZfyWDQSSGJWeJK.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jak zrobię sobie na randkę z nią, na którą już się umówiliśmy, takie kombo to będę to wyglądać klawo

@1984: Jeśli przez "klawo" rozumiesz "jak typowy suchoklates to tak, wyglądasz klawo:)

  • Odpowiedz
@1984: A jak Ty byś jej powiedział, że lubisz jakiś tam kolor i taki i taki strój u kobiet, to myślisz, że by specjalnie założyła? :D Ja bym zawierzył swojemu własnemu nosowi/gustowi i tyle. Po co już się na tak wczesnym etapie do niej dostosowujesz?
  • Odpowiedz
@1984: nie rób tego. To test. Jeśli ubierasz się tak jak ona napisała że lubi to pokazujesz że jesteś desperatem i zrobisz dla niej wszystko. Po spotkaniu powie koleżankom "napisałam mu że lubię różowe koszule i wiecie co? Przyszedł z rózowej. lol, po co mi kolejna p---a bez własnego zdania" Tak w skrócie. Ubierz się tak jak ty byś się ubrał gdyby nie było sugestii z jej strony. Bądź sobą.
  • Odpowiedz
@1984: W ogóle, to nosisz się tak, to jest twój styl? Nie wydaje mi się. Ubierz się z gustem, ale żeby się nie rzucało w oczy. Najlepiej zapytaj dziewczyn z odzieżówki co jest dla ciebie odpowiednie.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Ostatnio noszę sobie tak koszule. Wiem, że wyglądam w tym jak zmelanżowany ćpun, ale jakoś nigdy specjalnie nie patrzyłem na to jak wyglądam. Problem zawsze zaczyna się kiedy mam się umówić z dziewczyną.
  • Odpowiedz