Wpis z mikrobloga

#gdansk #polskiedrogi #cwaniak
Siema
Taka sytuacja.
Jeżdżę prawie co dziennie #gdansk - #gdynia widzę dużo chamstwa i braku wyobraźni ale ten koleś dzisiaj mnie trochę podwkur..

wyjazd na obwodnice i 1 kontakt z Jeepiem

Jeep

kilka chwil później ten sam pan wyprzedał prawą stroną i chciał udowodnić komos i nagle zahamował. A to co sie dzieje 4 samochody za panem w jeepie

Jeep 2

BRAK SŁÓW
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@q3proof: Szkoda, że nie widać go na tym drugim nagraniu. Ale myślałem, że nie wyrobisz - niezłe hamulce ;)
Natomiast to omijanie na światłach czy jazda z innego pasa to mnie wkurza takie cwaniactwo niemiłosiernie. Jak masz trochę czasu i nie obawiasz się zemsty, to podeślij policji.
  • Odpowiedz
jak widać na filmiku brakowało centymetrów. Za mną ludzie sie ratowali, na szczęście nikomu nic sie nie stało.
jedyny dowód jaki mam to ten pierwszy filmik. później jak oglądałem całość niestety nie mam nagranego jak hamuje i wyprzedza bo akurat wtedy tir zasłonił :/
  • Odpowiedz
@q3proof: mozna mozna #!$%@? a zatrabic nie ma komu, po kiego macie te klaksony w autach?
zglaszaj #!$%@?, szczegolnie za to drugie, co za idiota! GD 152LH
  • Odpowiedz
@q3proof: #!$%@?, co za #!$%@? zjeb.
1. Jeżdżę tamtędy codziennie i to typowe zachowanie na tym skrzyżowaniu. Chcę to zgłosić na policję, żeby tam stanęli parę razy, bo pełno jest takich cwaniaczków, co wymuszają.

2. Poniżej krytyki. Wyjąć z auta i #!$%@?ć w ten głupi pusty łeb.
  • Odpowiedz