Wpis z mikrobloga

@Dark_Poland: O stary... zerknąłem. Zanudzasz na śmierć - zanim dojdziesz do sedna - ale przewinąłem sobie na SV. I jeśli oceniasz, że trochę nie jest nakedem, bo ma jednorurowy kolektor, to: sorry, ale więcej pokory. Czyli zanim zaczniesz robić filmy poradnikowe, dowiedz się czegoś o sprzęcie. Bo w skończyłeś na tym, że z owiewkami wygląda gorzej (a to akurat wersja SV z dodatkową literą S - czyli zupełnie inna np. przełożenia
@mnich78: Tak się zastanawiałem czy Ci odpowiadać czy nie. W sumie co mi zależy, NIE POWIEDZIAŁEM, że SV nie jest nakedem bo ma jednorurowy kolektor. Tylko że jedna rurka z przodu wygląda beznadziejnie.

Dzięki za info odnośnie zmian w SV650s
@Dark_Poland: Ale NIC nie napisałeś o SV. Dosłownie nic. Wygląd może ocenić każdy. Tylko cóż z tego? Oczywiście, żeby jakkolwiek ocenić moto, trzeba mieć trochę doświadczenia, wiedzy. Chcesz być dobry? Schowaj emocje do kieszeni i zrozum, jak mało wiesz. Tylko wtedy masz szansę czegoś się nauczyć.
@Dark_Poland:

ten mi sięnie podoba

tutaj bym wymienił wydech,

w tym jest chyba silnik od r6 ale nie jestem pewien


poza tym idzie usnąć bo nuda. musisz cumplu robić ciekawsze, a przede wszystkim konkretniejsze filmiki bez tylu subiektywnych ocen, które są zupełnie niepotrzebne (mi się np bardoz podoba sv 650 s), aha i jak już kręcisz film to dowiedz się czy to jest silnik od r6 czy nie jest! do tego