Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #razer #myszki #gaming

Napisze do wszystkich tu obecnych. Dzisiaj odesłałem myszke razera na gwarancje bo zepsuł sie scroll po roku użytkowania. Poczytałem na necie i okazało sie że wszystkie ich myszy mają takie wady fabryczne!! LOL Mysz za ponad 200zł w której po paru miesiącach użytkowania psuje sie podstawowa funkcja. Jakieś nieporozumienie. Pisze to żeby was ostrzec przed myszami razera. Ja miałem deathaddera z 2013 ale z tego co czytałem inne modele tez posiadają taką wade...

https://www.youtube.com/watch?v=O5noVayN0uc

Ktoś sie orientuje czy moge liczyć na zwrot kasy wymianę na lepszy model? Czy naprawia mi to gówno oddadzą żeby za pół roku znowu sie zepsuło.
Pobierz
źródło: comment_tZbRuPJ8eA90eWhd137Ut0W604hFJkK0.jpg
  • 23
@trejn: dlatego większość pro graczy gra głównie na zowie, inne firmy warte uwagi to logitech, niektóre steelseries(rival, rival 300), czy niektóre cm storm(alcor)
@trejn: Nie tyle co Ci odpowiem na pytanie... Ale ja mam taką zwykłą gównomysz za 15 złotych... I może nie gram nią w FPSy czy coś, ale działa już dwa lata i ani myśli zdychać... także ten... Wezmę marker i mogę Ci sprzedać z takim samym logiem za 120. :D
@zbyszko17: na pewno już nigdy razera, unikałem tej firmy bo zawsze wiedziałem że przepłacone gówno ale akurat jak mysz kupywałem to trafiła sie promocja bo wychodził nowy model (chrome chyba) :( Teraz to raczej bym kupował coś ze steel seriesa.
@runieeee: Nie ma co mówić że 100% ich myszek ma tą wadę, ale jak widać jest to powszechna, co jak co ale w rzeczach za tą cene takie podstawowe usterki nie powinny mieć miejsca. Po prostu wole ostrzec, bo po co kusić los i sprawdzać czy trafisz do tych 20% szczęśliwców którym mysz padnie po pół roku.
scroll zawsze był gówniany, ale to przecież nie przekreśla całej myszy, która jest po prostu dobra.


@Iliilllillilillili: Przepraszam bardzo ale co ty #!$%@?? Sprzęt który jest sprzedawany po 200-300 złotych w górę gdzie firma zachwala że dla graczy, że uber sensory, że laskę robi, że żadna inna tylko nasza a głupia rolka sypie się masowo? Śmiech na sali.
@trejn: Kiedyś też lubiłem Razera, ale kiedy kupiłem Deathaddera i padł przycisk, a potem okazało się to normą, po naprawie podziałało i po gwarancji znowu jebło. Tak więc niestety nic nowego u nich, a teraz więcej nie kupuję...
@Iliilllillilillili: Nie dogadamy się. Mysz urządzenie w którym masz laser i przyciski. Rolka to jest jest jakiś gadżet, bajer tylko część którą wykorzystujesz większość czasu korzystając z komputera. Jak coś co ma #!$%@? części możesz nazwać dobrym sprzętem ( ͡° ʖ̯ ͡°)