Wpis z mikrobloga

Mireczki poleca ktoś internet bezprzewodowy LTE do domu czy zostać na kablu?
Problem w tym, że nie mam światłowodów pociągniętych. A #orange powiada, że nie opłaca im się ciągnąć u mnie światłowodów, pomimo tego, że uliczkę obok są (,) A przydałoby się coś więcej jak 10 Mbit.

Ewentualnie jak sprawa podczas burz, deszczów, gorszej pogody itp.

#zaodrze #opole
  • 22
dlaczego wszedzie w regulaminie poukrywaliscie ze jednak wasz internet jest z limitem.


@KENOX: Oferta jest bez limitu GB jednak z limitem prędkości po wykorzystaniu danej opcji abonamentowej, informacja ta znajduje się w szczegółach

200pln za 36GB? ładnie was tam fantazja ponosi.


36GB dostajesz też po doładowaniu za 100zł więc zakładając, że doładowujesz 2x100zł podwajasz pakiet GB. Dodatkowo pamiętaj, że jest to darmowy bonus, z doładowaniem robisz co chcesz.
@KENOX: Ja w playu korzystałem w ramach abonamentu z pakietu LTE nolimit za 20 zł. LTE teoretycznie było nolomit, bo po przekroczeniu 100gb internet zwalniał do 10mb/s, lecz mi nigdy taka sytuacja sie nie przytrafiła. Dodam tylko ze z internetu korzystały 3 osoby, non stop YT, face, torrenty, itp. Na twoim miejscu brałbym te 100 gb za 45 zł :) nam 100gb starczało miesięcznie na 3 osoby przy użytkowaniu średnio 4