Wpis z mikrobloga

@mrwings: Ode mnie też chcieli zaliczkę w jednym sklepie,wiec zamówiłem w innym, w dodatku 300 zlotych taniej. Lepiej kupić mniejszy i założyć dłuższy mostek. Z samego roweru jestem bardzo zadowolony, nie znajdziesz nic w tej cenie na Sorze. Jedyne do czego można się przyczepić to to, że linki rysuja trochę górną rurę pomimo gumek, ktore sa na nie założone.
  • Odpowiedz
@niewidzialna_reka_wolnego_rynku: Nawet mierzyłem według tej strony jakiś czas temu i własnie wyszło mi że górną rurkę powinienem mieć na jakieś 57cm więc niby bliżej mi do XL. Jednak z drugiej strony słyszałem że kierownica ma dość długi zasięg i lepiej wziąć L plus słyszałem że rower przełajowy powinien być raczej trochę mniejszy niż szosowy aby był bardziej zwrotny. Dorzucam jeszcze zdjęcie moich wyników z tej strony.

A tak ogólnie ktoś
mrwings - @niewidzialnarekawolnego_rynku: Nawet mierzyłem według tej strony jakiś cza...

źródło: comment_PxKC5apKyEQixjEuCB3KEa5RaRKuHBE9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Hmm zrobiłem szybką ocenę sytuacji i dochodzę do wniosku że tego roweru chyba już nigdzie niestety nie ma :( A jak ma być to dopiero najwcześniej końcem sierpnia.
Stąd moje pytanie są jeszcze jakieś inne przełajówki w cenie do ok 2500zł ? Coś byście polecili ? Z góry dzięki.
  • Odpowiedz