Wpis z mikrobloga

Wczoraj późnym wieczorem odebrałem z paczkomatu moją #wykopoczta. Serdeczne dzięki @Machinae_Supremacy za Twoją determinację i wysłanie kolejnej, pomimo tego, że InPost pierwszą zniszczył i zutylizował. Wybór piw wyborny (Rowning Jack!) i intrygujący (to z Zakopanego będzie dziś pite - tak ładnie wygląda!). Czekolada już zaklepana przez Żonę - nie mam co o niej marzyć (czekoladzie) ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gazetę użytą do pancernego wypchania paczki przeczytam, a co (na zdjęciu okładka). A dodatkowo bardzo ciekawy list!


Dzięki Mirku!
Pobierz Kazmierz - Wczoraj późnym wieczorem odebrałem z paczkomatu moją #wykopoczta. Serdeczn...
źródło: comment_O3Cl3A2Efe7Z5OoDo1ChbMIYjy5Ir2sk.jpg
  • 4
A więc w końcu dotarło:) Cieszę się, że w jakimś stopniu trafiłem w Twoje gusta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze raz pozdrawiam i życzę smacznego. Co do płyty i zdjęcia pozostanie to na razie pozostawię to dla siebie:)
@dildo_vaggins W pewnym sensie moja wina. Nie dodałem ubezpieczenia oraz naklejki ostrożnie, co zostało przez nich chyba uznane za pozwolenie na robienie z paczką wszystkiego. Takim sposobem nie pomogła folia