Wpis z mikrobloga

#pomocy #januszebiznesu

Hej Mireczki i Mirabelki!
Mam pytanie, prośbę, sama nie wiem... Czy ktoś miał kiedyś problem z doładowaniem konta pre-paid na reklamy na Facebook'u?
Mam tam stronę, doładowałam konto, by wykupić reklamy, dostałam potwierdzenie: "Tak, tak, super, świetnie mamy Twoje hajsy, ale saldo wynosi: 0 zł", i pieniędzy od dnia wczorajszego na koncie pre-paid nie ma! Był ktoś w takiej sytuacji? Napisałam i do serwisu płatności, który mi nie odpowiedział, ale w mailu z potwierdzeniem przelewu mają informację, żeby z wszelkimi problemami odzywać siędo Fb, a z kolei facebook w centrum pomocy radzi, by skontaktować się z serwisem płatności.... Martwię się tą sprawą od wczoraj. Czekam na odpowiedź mailową od Facebooka, ale oni milczą. Wesprzyjcie mnie chociaż mentalnie. Bo przecież nie zadzwonię na policję i nie powiem: "Halo, Policja? Przyjedźcie na Facebooka". A wczoraj po całym dniu oczekiwania, i wysłaniu 3 wiadomości, według ich formularzy (które są dostosowane do konkretnych problemów, a jakoś nie ujęli możliwości takiej jaka przytrafiła się mi!). No kurde! Dostawałam białej gorączki. Promocja miała ruszyć wczoraj, a pieniądze na to przeznaczone poszły w #!$%@?! A po takiej sytuacji, przecież nie wezmę i nie wpłacę im kolejnych hajsów, żeby mi je ktoś znów pożarł....()
  • 1
Udało się sprawę rozwiązać. Najwyraźniej nastąpił jakiś błąd w systemie, bo dziś odzyskałam pieniądze. Udało mi się tego dokonać, przesyłając im kilka złotych, by sprawdzić, czy znów zostaną pożarte. Na szczęście nie zostały i na saldzie pojawiła się pełna kwota, którą wpłaciłam. ULGA! ( ͡° ͜ʖ ͡°)