Wpis z mikrobloga

Dobra ostatni wpis na temat navi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zamontowałem navi. Wygląda dopasowanie całkiem dobrze. Na fotkach widać, że jest trochę krzywo ale to kwestia dociśnięcia bardziej śrub i słabo oklejonych listw. Nie robiłem tego bo w weekend mam zamiar znów wyjąć i podłączyć bonga 3G oraz kamerę cofania.
Kamera podobno działa automatycznie po wrzuceniu wstecznego biegu z tego co czytałem w sieci.

Nie testowałem jeszcze:
- podłączenie obd2
- kamera cofania
- dongle 3g po usb

Jak ktoś ma pytania niech pisze, jak ktoś chce aby coś przetestować (jakaś konkretna apka) również.

Kilka fotek: http://imgur.com/a/uBem0

Info:
Cena + VAT: 1243,33zł
Czy działa sterowanie z kierownicy: Tak
Czy działa parowanie iPhone/Android: Tak
Czy działają rozmowy wybieranie/odbieranie z navi: Tak - z kierownicy można wybrać ostatnio wybierany numer
Jakość dźwięku: Na swoich Harman Kardon nie słyszę jakieś różnicy. W sofcie jest equalizer i można ustawić pod siebie
WiFi: działa
GPS: Działa
Custom Aplikacje na Androida: Działają
Jakość wyświetlacza: OK z pozycji kierowcy i pasarzera widać wszystko ok - na fotkach wygląda to gorzej niż w rzeczywistości.
Płyność: Znośna, czasami złapie małego laga ale to chyba przypadłość androida (jest zainstalowana jakaś apka do czyszczenia procesów)
Trudność montażu: Łatwy

#e46 #bmw
@Howkin: @chwed: @jamtojest: @gumojad: @ProudToBePolish: @ysqx: @Gabu: @SmoczeKrocze: @Bi4ly: @Polypuz
  • 48
  • Odpowiedz
@pitu120: Soreczka, nie śledzę tagu, powiedz mi, czy w codziennym użytkowaniu patrzenie tak nisko na nawigację jest praktyczne? tzn jak masz ekran na wysokości kolan, nie na wysokości oczu (nie wiem jak z kątami widzenia w tym konkretnym ekranie).
  • Odpowiedz
@ostry_wodorosty: Nie, z tego co zapytałem typa z allegro to napisał że problem znany i trzeba użyć jakieś aplikacji. Tutaj pytanie do osób z Androidem czy w Spotify działa sterowanie ze słuchawek czyli np. dwukrotne kliknięcie głośności zmienia? Poszukam później jakiegoś fixa. Jak pisałem w innych aplikacjach działa wszystko.
Łącznie z obieraniem numeru, zmianą utworów, przełączaniem trybów (skakanie po otwartych apkach) itp.
  • Odpowiedz
@pitu120: na pewno na słuchawkach podwójne kliknięcie play/pauza przeskakuje do następnego utworu, a tak to jedynie głośniej/ciszej. I przy okazji to dzięki za recenzję, myślałem że to crap a tu takie zaskoczenie! ;)
  • Odpowiedz
Czy twój panel klimatyzacji też ma na dole zaokrąglone rogi ? W sensie czy łatwo go przenieść na dół ? Nie widzę za bardzo po zdjęciach, czy jest dobrze spasowane. Ja mam manual gałki i zastanawiam się czy dobrze to będzie wyglądać.

Płyność: Znośna, czasami złapie małego laga ale to chyba przypadłość androida (jest zainstalowana jakaś apka do czyszczenia procesów)

Wywal apkę do czyszczenia procesów, po to jest pamięć ram żeby w
szkari - Czy twój panel klimatyzacji też ma na dole zaokrąglone rogi ? W sensie czy ł...

źródło: comment_qzL8RiekGAYrmgcSYceD37iHafcrvSL3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@szkari: Tak jest zaokrąglone u mnie też, na dole po przeniesieniu jest to widoczne. Są do tego specjalne ramki lecz nie mogłem znaleźć na Allegro, w ASO pewnie wołają kilka stówek a nie wygląda to źle abym tyle płacił.
Nie widziałem tam możliwości zamykania aplikacji po przez swype jak na telefonie z androidem, stąd pewnie ta zainstalowana apka do ubijania starych procesów, które wiszą.
Tak jest normalnie Playstore
@szkari: Przez
  • Odpowiedz