Wpis z mikrobloga

@fixie: dzięki :D mialem oddać rower do centrowania kół jutro... ale jak wracałem z miasta dzisiaj przy skiddowaniu nagle jakoś tak dziwnie lekko poszło, a rower dalej jechał... patrze a tu kilka zwoji sie koronka okręciła bo klej puścił... mam nadzieje ze gwint sie nie zepsuł i zakleje to jeszcze raz... do czasu zmiany piasty =\
@wojtouchy: niezbyt lekkie, ale Miche Primato jest spoko, wydaje mi się, że nieco lepsze od Novateka (nie mówiąc o Joyu). Obecnie ujeżdżam i nie narzekam, choć nie chciałem już nic zmieniać w obecnym rowerze to standardowo - pojawia się możliwość to niedługo będą zmiany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elberet: Sturmey Archer, Novatec, Chosen - jedno trzydzieści, inny znaczek, ta sama fabryka.
@wojtouchy: wg mnie klasyczne torowe piasty to albo na tor, albo na ścianę jak coś rzadkiego. Na codzień zbyt bardzo trzeba się z tym cackać. Choć nie katuję jakoś strasznie sprzętu i dbam to jednak częstsze serwisowanie piast odpada.
@wojtouchy: novatek jest całkiem ok. masz jeszcze fixed warsaw.
Miche niby ok ale coś nie do końca halo tam jest z wymianą łożysk.
W sturmey i joytechu udało mi się zerwać gwint kontry to nie polecam. Czegoś ciekawszego sam szukam.