Wpis z mikrobloga

Znany portal wikop pe el w pigułce xD Wyrąbało mi mizoginometr poza skalę xD

1) W gorących wisi wpis różowego paska, w którym pisze, że miała sponsora

˃ HURR DURR DZIWKO NIKT NIE POWINIEN Z TOBĄ BYĆ

2) Ostatni w gorących również był wpis różowego paska, w którym dziewczyna była zniesmaczona faktem, że jej facet był na roksie

˃ HE HE NIE OCENIA SIĘ PRZESZŁOŚCI, NA PEWNO BYŁA LEPSZA OD CIEBIE, JEBNIĘTA JESTEŚ

Po prostu kolejny dzień na mirko xD

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #mizoginia #papiezaobrazajo
  • 71
@kontra: @kontra: jakby to różowy napisał, to byłby pszupau xD
,,HURR DURR JAK MOŻESZ PORÓWNYWAĆ CHODZENIE NA DZIWKI Z BYCIEM DZIWKĄ, PEWNIE SAMA DAJESZ ZA PIENIĄDZE, A W OGÓLE NIKT NIE POWINIEN Z TOBĄ BYĆ. CIEKAWE CO MASZ DO ZAOFEROWANIA OD SIEBIE KSIĘŻNICZKO. W GŁOWIE SIĘ WAM #!$%@?ŁO. A I PEWNIE JESTEŚ STARĄ PANNĄ PO 20. WY WSZYSTKIE JESTEŚCIE TAKIE SAME."
@kontra: wiesz jak to wygląda w lesie?
samce szukają najlepszych samic, ale z braku laku ruchają co się rusza i nie ucieka.
i mogą sobie tak ruchać do zaruchania.
jak zaruchają słabo i gówniak se nie poradzi ze słabą matką, to trudno.
natomiast samice powinny dawać tylko najsilniejszym z teoretycznie najlepszymi genami.
ale nie mają prawa mieć pretensji do samców o to, że jak one im nie dadzą, to samce wezmą
NATURY NIE OSZUKASZ,


@RuchadloLesne: bez obrazy, ale to najgłupszu argument jaki ludzie wykorzystują. Używając papieru toaletowego już się oszukało naturę xD
a tak poważnie, to możemy porównywać podejście ludzi do wielu innych gatunków, porównywanie instynktów itp, przykładowo ,oddają siebie za jedzenie. Skoro jest to naturalne to nie powinno być nic złego w byciu prostytutką. A jednak jako ludzie mamy trochę inne podejście :P
równouprawnienie to politpoprawny bełkot i nic więcej.

@RuchadloLesne: kto tu mówi o równouprawnieniu xD Nienawidzę poprawności politycznej, bo to rak współczesnego społeczeństwa. To o czym ja piszę, to jakieś zakleszczenie umysłowe i próba leczenia własnych kompleksów i niepowodzeń poprzez atakowanie wyimaginowanego wroga. W tym przypadku to te różowe szmaty księżniczki, którym nie można ufać bo na pewno znajdą bolca na boku, i oczywiście WSZYSTKIE takie są.

Zresztą sam już nawet nie
liściami, czego zwierzęta i tak nie robią


@yoreciv: nigdy nie widziałaś psa jadącego tyłkiem po dywanie czy trawniku? generalnie tego nie robią, bo nie mają chwytnych dłoni...

ale koniec dyskusji, ja tu od różowej logiki ocipieć nie chcę.