Wpis z mikrobloga

Znany portal wikop pe el w pigułce xD Wyrąbało mi mizoginometr poza skalę xD

1) W gorących wisi wpis różowego paska, w którym pisze, że miała sponsora

˃ HURR DURR DZIWKO NIKT NIE POWINIEN Z TOBĄ BYĆ

2) Ostatni w gorących również był wpis różowego paska, w którym dziewczyna była zniesmaczona faktem, że jej facet był na roksie

˃ HE HE NIE OCENIA SIĘ PRZESZŁOŚCI, NA PEWNO BYŁA LEPSZA OD CIEBIE, JEBNIĘTA JESTEŚ

Po prostu kolejny dzień na mirko xD

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #mizoginia #papiezaobrazajo
  • 71
  • Odpowiedz
@kontra: Dobra, dobra, a w których przypadkach miałeś rady, aby ukryć te dwie sprawy?

Bo ja pod wpisem o sponsoringu widzę wyraźnie porady by oszukiwać partnera i ukrywać swoje #!$%@?.

Pod wpisem o dziwkarzu dominują #heheszki i wyzywanie chłopaka OPa od stulejarzy.
  • Odpowiedz
To o czym ja piszę, to jakieś zakleszczenie umysłowe i próba leczenia własnych kompleksów i niepowodzeń poprzez atakowanie wyimaginowanego wroga. W tym przypadku to te różowe szmaty księżniczki, którym nie można ufać bo na pewno znajdą bolca na boku, i oczywiście WSZYSTKIE takie są.

Zresztą sam już nawet nie jestem w stanie określić przyczyny, po prostu mizoginia lvl hard i tyle xD


@kontra: nie wiem czy ktoś już o tym pisał,
  • Odpowiedz
@kontra: Wiesz kiedy byłaby równość w tym przypadku?

Gdyby kobieta zapłaciła jakiejś męskiej dziwce za seks, albo gdyby facet miał 2 lata sponsorkę. A tak rownosci nie ma, bo mamy inne role płciowe, rozne oczekiwania, rozne zachowania społeczne więc za #!$%@? nie przyrownasz tego. Kobiety same chętnie powiedzą, że wolą mezczyzne inicjującego, by one WYSZŁY NA PASYWNE. A jak pasywne TO DAWAĆ DUPY LEKKIM GROSZEM NIE MOGĄ.

Dla kobiet seks jest
  • Odpowiedz
@kontra: Z drugiej strony - całkiem niedawno różowe wieszały psy na mirku-przegrywie, któremu kumple zapłacili za dziwkę. Momentalnie okrzyknęły go #!$%@?. Nieważne, że o niczym wcześniej nie wiedział.
  • Odpowiedz